Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nemi szervi piercing fájdalmas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi szervi piercing fájdalmas?

Figyelt kérdés

Szexinaek találom, de: nem fáj amikor átszúrják a csiklót, aki csinálja, annak természetes, hogy fogdos ott, és nem lehet orgazmust kapni közben?

Akinek van, leírná, hogyan élte meg, nem volt szégyelős? És hogy kell ápolni a az ottani piercinget, ha kiveszem vissza is tudom rakni? És nőgyógyászhoz is így jár?


2013. jan. 4. 12:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerinted? Ilyen hülye kérdést...
2013. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
pontosabb választ várok.
2013. jan. 4. 12:02
 3/20 anonim ***** válasza:
Ugyan mitől nem fájna?
2013. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nekem van rajta szőr és mégsem fáj
2013. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

jó, nem a fájás a lényeg, hanem a hogyan történik, meg a szégyenlőség, vagy természetes mindkét félnek, mint a nőgyógyász? Most hol kérdezzem ezt meg, ha nem itt? Úgyhogy pontos választ kérek a kérdéseimre!

Vagy akkor ne csiklóba, hanem mellé?

26L

2013. jan. 4. 12:07
 6/20 anonim ***** válasza:
Esetleg ott ahol csináltatni akarod? Hidd el, minden kérdésedre választ kapsz tőlük.
2013. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szerintem ha csiklóba szúratod ,akkor annyi.
2013. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha gondolod egy próba szúrást csinálhatunk. Utána meg belövöm. A végen pedig beszélhetünk a piercingről is. :)
2013. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla sokat,csak azt,hogy nekem nem kéne(pasi vagyok,de nekünk is létezik ilyen).Hiszen eleve,akkor az,aki be rakja,az látja a nemi szervemet és biztos fáj is nagyon.Na meg nálunk az rendben,ha áll,akkor passzol.Na de amikor nem áll?Akkor biztos útban lenne mindenben.Meg olyan nagyon nem való senkinek,csak annak,aki ilyen stílusú...
2013. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem merném face to face megkérdezni, hogy okoz-e orgazmust.
2013. jan. 4. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!