Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen NEM FÁJ a menstruác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen NEM FÁJ a menstruáció. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Régebben sem fájt és csak akkor tűnik fel, ha reggel tiszta vér vagyok.

Néha jelentkezni szokott egy kis hátfájás és be van fejezve.


Mi van velem? Mindenkitől hallom, hogy ilyenkor hisztis, meg hőhullámok, de nekem se hiszti, se hormonális zűrzavar, semmi...

valaki segítsen!!


2013. jan. 4. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, ez nem gond, nem törvényszerű, hogy jelentkezik. Örülj neki.
2013. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Inkább örülj neki....

A fájdalom nekem sem jellemző,de sokkal feszültebb vagyok.

Egyébként hány éves vagy?

2013. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is csak icipicit szokott fájni a hasam, de az se mindig. Örülj neki, ne akarj fájdalmat :) Én lekopogom, hogy ilyen szerencsés vagyok, hogy nem fáj :)
2013. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
16 és már több, mint három éve menstruálok. Rendszeres, majdnem mindig napra pontosan 28.
2013. jan. 4. 13:56
 5/17 A kérdező kommentje:

Egyébként örülök neki, tényleg :)

csak mindig meglepetésként ér.

2013. jan. 4. 13:56
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
nincs ezzel semmi baj, örülj neki. nekem is volt egy olyan korszak, hogy meg sem éreztem, de elmúlt, most már kb a halálomon vagyok ha megjön.
2013. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hogy mi a baj? Semmi. A szülés majd kicsit nehezebb lesz, mert nem lesznek annyira intenzívek a méh összehúzódásaid, de gondolom ez még a távoli jövő.
2013. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
nekem sem fájt egészen 18 éves koromig :) utána meg a legrosszabbakat éltem át. szóval örülj!
2013. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
régebben nekem se fájt, hanem úgy 17 éves korom körül kezdődtek, eleinte csak mittomen minden harmadik fájt talán.. most 22 évesen meg már mindegyik, úgyh muszáj bevennem vmit..
2013. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Örülj neki. Nekem csak az marad, hogy nézzem a barátnőimet szenvedni a fájdalomtól. Persze nem irigylem őket.
2013. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!