Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegennel összefutni?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy választóvonalhoz érkeztem az életemben, mind egzisztenciálisan, mind párkapcsolatilag. Az ismerősök és barátok tanácsai szerintem sok esetben elfogultak, és sokszor csak ismételni képesek önmagukat. Erre jutott az eszembe, hogy jó lenne valaki ismeretlen személlyel kötetlenül beszélgetni (akár személyesen is), akinek nincsenek előítéletei velem szemben és ez igaz lehet fordítva is.

Van itt valaki hasonló igénnyel? Nem a problémáimat akarom rázúdítani senkire, csak egy valóban értelmes társalgást kezdeményezni...


Egyébként fiú vagyok és közel 24 éves, ha ez valakinek fontos lenne, de nekem nemtől (és bizonyos határok között kortól) függetlenül mindegy, hogy ki válaszol.


2013. jan. 4. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló társalgásra vágyom, ha gondolod beszélgethetnénk. :) 24/L
2013. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem nyugodtan

írhatsz :) 21L

2013. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!