Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap lefeküdtünk a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefeküdtünk a barátnőmmel! és amikor elélveztem akkor benne maradt az óvszer, viszont olyan 4 centi kilógott és a pereme is kintvolt. Tehát a vége nem volt a hüvelyben. Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet baj, hiszen azt mondod: a pereme kint volt - így egyértelmű, hogy nem mehetett ondó a barátnődbe. :)
2013. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen ezt értem és az sem lehet gond hogy kifolyt mármint ő rá is folyt? igy nem eshet teherbe?
2013. jan. 5. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
terhes vagy!
2013. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk a bőrére folyt (csak ez lehetne), akkor, hogy lehetne terhes szerinted? :) Nyugi, nem lesz baj. Még ha a puncijára is folyt kívülről akkor sem lehet terhes.
2013. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De hogyan maradhatott benne a gumi? Hamar lelankadtál? Vagy nagy volt alapból a gumi?
2013. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat ! ( a 2 válaszolónak üzenem hogy tanuljon meg olvasni mert azt írtam hogy lefeküdtünk a barátnőmmel és nem azt hogy lefeküdtem a barátommal" a gumi pedig úgymaradt benne hogy egyrészt nagyon hosszu volt az előjáték és ahogy elmentem hamar lankadt és a gumi is kicsit nagyobb volt:(
2013. jan. 5. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább a pö.csöd volt már kicsi. Tanuld meg, hogy lenyúlsz, kézzel megfogod a gumit és úgy veszed ki. Illúzióromboló, de ez ilyen játék.
2013. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a bunkó válaszokkal. Ilyen bárkivel előfordul. Velünk is már megtörtént ugyanez, és nem lett belőle baj. A "kedves" válaszolóknak hozzáteszem: nem azért mert kicsi a barátom pénisze!

Biztos veletek sem azért történt, mert felelőtlenek vagytok. Legközelebb majd erre is figyeltek már, hogy óvatosan húzod ki, és akkor nem tekeredik le a péniszről. :)

1,4. válaszoló voltam

2013. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem nagyon foglalkozom ilyenekkel.. igen tapasztalatlanság volt ( de már ezt is tudom) köszönöm szépen a hasznos válaszokat
2013. jan. 5. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!