Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik fajta gumi\\ovszer a legjobb? (durex-re gondoltam)

Figyelt kérdés
Kulonbozo szinu van, anevuket most pontosan nem tudom leirni, de van lila,sotet kek, piros, stb.... szerintetek melyik a legjobb? szint kernek szepen.... koszonom elore is a valaszokat! 16\\L
2009. aug. 27. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát én évekig a kéket használtam (enyhén vastag) de persze szinte mindet kipróbáltuk de a kéken kívül még a fekete (bordázott) vált be a leginkább.

Ami nem nyerte el a tetszésemet az a narancssárga (pontszerűen érdesített) és a piros (enyhén vékony).

2009. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Ne haragudj, de ha már gumi akkor édes mindegy milyen a színe. Engem nem érdekel, hogy a párom milyet vesz. CSAK AZ ÉRDEKEL, HOGY JÓ LEGYEN ÉS VÉLETELNÜL SE SZAKADJON KI. Nem szeretnék még babát. Szerintem ez a lényeg és nem a külső megjelenése a guminak.
2009. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Jesszus, nem a gumi színére gondolt :D Hanem a dobozéra :D
2009. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
A lila ( elite).
2009. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Koszonom, kulonben az erdekel h szerintetek melyik a legjobb.... amugy meg nekem nagyon fontos hogy ne szakadjon ki, vagyis h erosebb legyen... en szeretnek meg babat, maugy en is a keket hasznaltam eddig de kell egy kis valtozas is, majd kiprobalom azt a feketet! :D amugy meg irhattok meg! Koszonom! :D
2009. aug. 27. 12:17
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek meg babat!* elirtam....
2009. aug. 27. 12:18
 7/18 anonim válasza:
86%
Nekem a lifestyles valt be mert a durexet akarhanyszor akartam nem tudta felhuzni rendesen a lifestyles-al ilyen gondom sose volt es meg olcsobb is:)
2009. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Nekem az arouser vált be már 2 éve 16/f
2009. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
ember 14 évesen méár nem voltál szűz, hová sűllyed ez a Világ!!! 17/F
2009. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Az első vagyok és ha ennyire félsz a babától és hogy vastagabbat szeretnél akkor még próbáld ki van egy ilyen kékeszöldes dobozba nem tudom mi van ráírva de nem a classic (ne keverd össze vele) és mentolos és bordázott is. Én úgy vettem észre hogy az vastagabb és erősebb mint a többi persze a kéken kívül.
2009. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!