Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tekinthetőek-e a társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekinthetőek-e a társkeresők reprezentatívnak? Arra voltam kíváncsi, hogy azért nincs-e senkim se mert nem vagyok jóképű?

Figyelt kérdés

Ezért feltettem különböző képeket három társkeresőre is.

Csajok és pasikra, páratlanra és a love.hu-ra.

A végeredmény 0 like. A csajok és pasikon összeszedtem összesen 2500 nemet 0 igent. Kijelenthetem -e egyértelműen, hogy ocsmány vagyok? Képeket itt most nem küldenék, privátba sem egyszer már küldtem valakinek az nyilván nem akart megbántani azt írta, hogy teljesen átlagos vagyok nincs velem szerinte semmi baj, ismerősök szerint aranyos vagyok. ( 4 év alatt kb 5-ször kaptam tetszik jelölést 50+-os nőktől, hogy aranyos vagyok őket nem számolom, mert nyilván rossz a szemük. Saját korosztályomnak nem tetszem.)


2013. jan. 6. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én meg akarlak bántani, úgyhogy küld el azt a képet :D. Én egy hipster vagyok, szóval tudom, hogy mi kell az embereknek külső szempontjából.
2013. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, azért. A lányok sajnos mind ilyen felszínesek, csak a külsőt nézik. Ha csúnya vagy, nincs esélyed náluk, függetlenül a belső értékeidtől. Az aranyos pedig kifejezetten negatív jelzőnek számít a lányoktól, kb. a férfiatlan szinonimája.
2013. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hány lánynak írtál a társkeresőn? Azt vettem észre, hogy még ott is a férfi kezdeményez elve érvényesül.
2013. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy fontos dolgot elfelejtettel: mit irtal ki magadrol?
2013. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Küldj privátban képet, nem szokásom jópofizni.
2013. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elsősorban az érdekelne, hogy a csajok és pasik társkereső alapján eldönthető-e, hogy jóképű-e egy illető, mert ott folyamatosan jönnek a képek és lehet jelölni, hogy aranyos szexi, stb, de én ott nem kaptam pozitív visszajelzést és ott azt is kiírja, hogy hány nemet kaptam, ami jelenleg 2500-nál tart, ami elég nagy szám, tekinthető-e reprezentatív mintavételnek? (A többi társkeresőn, ahol tudtam levelet írni ott csak azoknak küldtem, akik a képük+ adatlapjuk alapján szimpatikusak voltak, nem válaszoltak csak annyit írtam, hogy szimpatikus az adatlapja alapján szívesen megismerném, adjon egy levelezési címet, vagy volt akit elhívtam valami közös programra, séta, múzeum, színház stb, de ez most nem tartozik a fő kérdéshez.)
2013. jan. 6. 12:26
 7/14 anonim ***** válasza:

Normális nő nem fog pozitív értékelést adni ismeretlenül. A képek pontozása a gyík fiúcskáknak van. Lazán benyomják, hogy majdnem mindenkire, hogy szexi, aztán csak válaszol 100-5000 lányból néhány.

Ha csak ennyit írsz, akkor ne is várj választ! Ennyit mindenki tud. Ez egy unalmas sablon. Ebben a levélben sem te, sem a kiválasztott nincs benne.

2013. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, a nőknek tök mindegy h mit írsz. Ha jól nézel ki, egy ilyen sablonlevélre is válaszolnak. Ha nem, el se olvassák a leveledet.
2013. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ok akkor ezek szerint nem reprezentatív, mert minden megnézett képre nemet kattintanak és csak azokra a levelekre válaszolnak amelyek szépirodalmi novellák.

(Utálok levelet írni szerintem a társkeresők számomra felejtősek ezentúl)

2013. jan. 6. 12:44
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy képzeltem, hogy az adatlap + kép alapján eldönthető, hogy az adott illető szimpatikus-e és amennyiben igen, akkor mindkét fél közös örömére megismerkednek. Ezek szerint tévedtem.
2013. jan. 6. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!