Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom annyira kiszívta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom annyira kiszívta a mellbimbóm, hogy most gennyes. Mennyek el orvoshoz? 20/L

Figyelt kérdés
nagyon undorító pedig kentem bepanthennel és leragasztottam mert ha hozzáért a melltartómhoz tiszta genny lett és fájt is ha hozzáért pl a felsőmhöz. körülötte meg kis piros pöttyök lettek ami viszket. azthittem majd felszívódik erre olyan lett mint egy seb. valakinek volt már hasonló esete?

2013. jan. 6. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Na fújj :D :D

Mellesleg ha nem javul, akkor ajánlatos lenne...

2013. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fospuska ***** válasza:
100%
azonnal. ha gennyes,akkor nagy valószínűséggel el van fertőződve a seb.
2013. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért nem hagyom hogy sokat "játsszon" vele.

Amúgy szerintem még most menj el orvoshoz. Jobb félni .mint megijedni alapon. Nehogy valami komoly baj legyen belőle később

2013. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Állj bosszút! Rágd meg az ipse cerkáját fogmosás előtt! Majd rájön,hogy mit lehet és mit nem! Kissé nagyon nehéz lesz neki gatyát húzni,de ezen legalább majd jókat röhöghetsz!!

Ffi/38

2013. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább egy magyartanárhoz menj el!
2013. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mit csinálta a melleddel,harapta mint kutya a csontot? A szívástól tuti nem gennyesedik be.Menj orvoshoz mindenképp, ciki lesz de ez van.Undorító.Ha ilyen vadul akarsz szexelni,akkor viseld a kockázatokat!
2013. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!