Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelent? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
LÁNYOK! A múlt héten beszélgettem egy lány oszt. társammal, aki tetszik nekem, és úgymond komoly dolgokról kezdtünk beszélgetni. Az egész úgy kezdőtött, hogy egy másik o.társamba plátoi szerelmet érzek, és ő kíváncsiskodott, hogy most mi van vele, hogy érzek iránta meg ilyenek. Persze én nem nagyon voltam vele teljesen őszinte mindenben, mert nehezen bízok meg az emberekben, és az ilyen dolgokról is elég nehezen tudok beszélni, sajnos. Azt tervezem, hogy bocsánatot kérek hogy nem bíztam meg benne, és megkérdezném tőle, hogy miért oly kíváncsi a szerelmi életemre. Persze nem e szavakkal. :) Csak előtte megkérdezném az ittenieket, hogy a holnapi tervem jónak tűnik-e, és hogy szerintetek tetszhetek neki, vagy nem. Szóval mi a véleményetek. Csak őszintén, nem bántódo m meg, sőt. :)

2013. jan. 6. 15:37
 1/1 anonim válasza:

Na tehát: a lányok szeretnek mindenről tudni:D

Bír téged az tuti de nem hiszem h azért kérdezgetett volna mert bejössz neki, de kérdezd meg h miért csinálta és kiderül:D

13/L

2013. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!