Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Jó az, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jó az, ha egy lány (lent a többi)?

Figyelt kérdés
ha egy lány jó tanuló, sportos alkatú és nem vigyorog álladóan mint a tejbetök.Jó zenéből is, a barátai meg szétröhögik a fejüket a viccein?(csak mert nem vagyok már benne olyan biztos)
2013. jan. 6. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
vigyorogjon, legyen szép az arca, ne legyen elhízva, ne üljön egész nap gép előtt, legyen művelt, foglalkozzon a jövőjével, legyen gyengéd, és szeretgethető. :) 14/f
2013. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

A vigyor és mosoly között oltári nagy különbség van. Tehát melyiket mellőzöd? Zene nem érdekel, sosem az alapján választok. Legyen humora, de inkább én szeretném megnevettetni.

25F

2013. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem rajongok a viccekért... az olyan, hogy valaki kitalálja, te elolvasod, aztán azzal akarsz nagylegény, nagylány lenni. Én csak a nagyon-nagyon jó vicceket (50-ből 1) mesélem el másnak. -.-' Minden más humor saját :DD

F17

2013. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vág fel a tanulással meg nem az a csaj aki folyamat tanul és jajj mindent megkell csinálni akkor jó .. Ne muszáj sportosnak lenni csak legyen jó alakja.Azért mosolyogjon meg vigyorogjon mert nem szeressük fapofákat.Zenéből ha a rap a mindene számomra isten vagy . Nem szeretem ha egy lány nagyon vicces szerintem ez a férfi dolga a nőnek humorérzéke legyen de nem kizáró ok ...
2013. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
második: igen, a mosoly a megfelelő kifejezés :D.
2013. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

(Nem vagyok kövér,és nem tanulom agyon magam, csak amit hallok a suliba azt megjegyzem, és akkor mosolygok, nevetek, ha jól érzem magam, vidám vagyok, megnevettetek. Ha van min akkor nagyon tudok nevetni.)

2013. jan. 6. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem magadat írtad le...Hát nincs gond ezekkel,de sokat számít a külső is.
2013. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Randizunk? :D

De most komolyan, van kedved beszélgetni/ismerkedni? :)

2013. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!