Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogyha megujjazom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogyha megujjazom a barátnőmet, akkor utána ilyen fehér darabkák lesznek az ujjamon?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, a barátnődnek valószínűleg gombás fertőzése van.
2013. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ant39 ***** válasza:
Gombás.
2013. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem az, mivel az én barátnőmnek is ugyanilyen volt, és orvosnál kiderült h gombás fertőzés, ahogy az előttem szóló is mondta. Szóval mindenképp menjen orvoshoz vele, kap krémet, és 1hét múlva már minden rendben lesz. :)
2013. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
NEM
2013. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Normális, akik eddig váalszoltak még életükbe nem tanultak biológiát
2013. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös ne gyere már a biosz könyvvel, inkább azt mondd meg mikor te ujjaztál v téged ujjaztak akkor volt ilyen fehér darabka v sem?? Ugyanez igaz a farokra is miután kihúzza a pasi, na olyankor szokott lenni rajta?


Kérdező, amúgy a kézmosásról te meg sose feledkezz meg ilyen akciók előtt ;)

2013. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen fehér darabkás folyásom amikor fertőzésem van vagy gombám. Érdekes mert nem ujjazom magam meg fiúval sem voltam se semmi, és nem múlik el. Harmadik dokihoz megyek, szóval ez nem olyan biztos hogy elmúlik egy hét alatt krémmel. Én beszedtem már csomó gyógyszert, meg minden egyebet. De egyébként a válasz az hogy valóban nem normális. Ha csak simán fehér és folyékony akkor az rendben van. A normális fehéres átlátszós. Nekem picit sárgás, hogy a fene egye meg...egy éve...hát nehéz lánynak lenni :(
2013. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Jéé..pedig még nincs itt a csiperke szezonja! :-O

:D :D :D

2013. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 éve????


Kértek már tenyésztést?

Annak mi lett az eredménye?

Vagy mindig más fertőz meg?

Van egészséges fázis?

2013. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy most hülyeséget írok,de nem arra gondolsz hogy miután vége lett az "aktusnak" :D akkor kicsit így a lány nedve megszárad az ujjadon,és utána lesz ilyen kis darabkás? mert ha ez van akkor az normális,de ha már akkor olyan amikor hozzáérsz,hát,jobb megnézetni :)
2013. jan. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!