Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2hete járok a barátommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hete járok a barátommal és pénteken lefeküdtünk nem védekeztünk de elvileg nem ment belém. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés
vele veszitettem el és azota fáj egy kicsit az alhasam mondjuk én alacsony vagyok ö meg azért magas és nagy neki.nagyon parázok hogy lehet valami baj.holnap csinálok tesztet.segitsetek:(
2013. jan. 7. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az nem derül ki ilyen gyorsan... pár hét mire egyáltalán jele lehet, de a legfőbb jel ha nem jön meg aminek megkéne.
2013. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 hét után, gratulálok!
2013. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit segítsünk? Ha teherbe ejtett akkor lehet baj, ha nem akkor nem. És egyébként IGEN lehet baj, az előváladéktól is teherbe lehet esni! És ne holnap csinálj, vagy csinálj holnap, de egy hét múlva is csinálj 2-t ! Az a biztos.. Ugyanis eléldegélnek benned 4 napig :)))


De ha még buták is vagytok a szexhez, mért nem lehet egyáltalán védekezni???

2013. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hunter92 ***** válasza:
Mit segítsünk? Nem védekeztetek, persze, hogy lehet baj és most nem csak a terhességre gondolok. Először gondolkodni kellett volna.
2013. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A felelőtlen kis fiatalok...
2013. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már az előváladék is tartalmaz spermiumot. Lehetsz terhes és bármit elkaphattál. Ezek közül egyik sem túl valószínű. Sokkal valószínűbb hogy a nagy pénisz ingerelte a méhszájadat, vagy hogy nem vigyázott eléggé a deflorációnál.
2013. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

holnap hiába csinálsz tesztet drága >.<


majd 14 nap múlva csináld.. te sem voltál ott biosz órán

2013. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

és akkor még felháborodnak a lányok ha lehülyézik őket :)

Nehéz lett volna a gumit felhúzni, ugye?

2013. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én mondtam neki hogy huzzon gumit...de mondta hogy nem lesz semmibaj.nem kell most ezért nekem esni.
2013. jan. 7. 19:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És még tartásod sincs, hogy azt mondod neki, hogy öcsém, vagy felhúzod a kib.szott gumit a ványadt kis kukacodra, vagy nincs szex. Gratulálok!
2013. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!