Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam valahol, valakit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam valahol, valakit. Hogyan találhatnám meg? Létezik ilyen oldal?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 10:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Menj fel valamelyik közösségi oldalra. Tippeld meg az életkorát, állítsd be (pl 25-30) Állítsd be a nemét, és a várost, ahol láttad (mondjuk pesti sok van, sokat ki fog adni) Utánna nézgelődj, és ha baromi nagy szerencséd van, akkor sikerül(het)
2013. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is láttam valahol valakit. E szerint megtaláltam, akit keresel. Ha odamész valahova, biztosan ráismersz. (Remélem, tudtam segiteni, vagyis rájöttél, hogy ennél sokkal többet el kellene mondanod, esetleg képet kitenned, akkor lenne esélyed tényleges segitségre.)
2013. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Menj be a rendőrségre, és mond azt, hogy kiraboltak. Egy grafikussal rajzoljátok le, estére benne lesz a tv-ben. Nem olyan bonyolult ez.
2013. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ASOT ***** válasza:

Kevesen nézik az ilyen oldalakat.

főleg ha semmit nem tudsz róla akkor halvány az esély bármire is.


1 dolog van amit tehetsz , hogy ahol láttad, oda elmész és megpróbálod ott keresgélni ha van rá időd.

2013. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!