Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe bele vagyok zúgva. Egy évvel idősebb nálam 8-os. Ismerjük egymást, de nem szoktunk túlságosan gyakran beszélni. Viszont ha úgy alakul egész jót tudunk beszélni. Nem tudom, hogy hogyan hívjam fel magamra a figyelmét illetve hogyan tudom kideríteni, hogy ő mit érez.

2013. jan. 8. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csináld meg a házit holnapra ;)
2013. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
készen van :@
2013. jan. 8. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha fel akarod hívni magadra a figyelmed akkor használd a lehetőségeid ;) Kis cici kis popsi..

Bár én nem hinném, hogy ennyi idősen ezt erőltetni kéne. Akármi is lesz a vége, abban biztos lehetsz, hogy az ő részérőm ez nem fog sokáig tartani.

2013. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá merszed, akkor egyszerűen csak mondd el neki. :) Tudom, hogy parásnak tűnik, de ha normális srác, akkor esélytelen, hogy ebből bármi problémád legyen. Ha kicsit kevésbé vagy bátor, bármikor írhastz neki egy levelet, még csak nem is kell személyesen a kezébe adnod, csak gondoskodj róla, hogy biztosan csak ő olvashassa el. Mindenképp írj bele a levélbe valami gyors válaszolási lehetőséget, mert gondolom, nem akarsz tűkön ülve, remegve várni másnapig vagy akár több napot is, mire reagál valamit. :) Kérd meg, hogy még ha nincs is esélyed nála, reagáljon valamit, hogy ne várakozz hiába.
2013. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg sulin kívül többet beszélni vele. Találkozzatok többször szünetekben és csak add önmagad. De ne feledd ne csak arra figyelj akit szeretsz, néha figyelj arra ki hogyan viselkedik veled. Ha van olyan fiú ismerősöd, aki mindig melletted áll jó ha többet foglalkozol vele.
2013. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a sok tippet :)
2013. jan. 11. 17:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!