Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás?

Figyelt kérdés
Ha egy okos,rendes,izmos,helyes pasit szeretnék aki szeretni is tudna és bnője sincs.
2013. jan. 8. 17:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem túl nagy elvárás. De lehet,hogy idővel lejjebb kell majd adni, mert nagyon nehezen fogsz ilyenre rátalálni de nem lehetetlen.

Én azt mondom,hogy ne add fel, ha ilyen kell neked.

2013. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Én is ilyet keresek már mióta, nekem az se fontos, hogy helyes legyen, elég ha normális arca van, de még olyan sincs...
2013. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, te milyen vagy.
2013. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Jóóóóó reggelt Vietnam....

Fel kéne ébredni....

2013. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 LeftBehind ***** válasza:
Ha te vagy a tökéletes nő,akkor nem nagy elvárás.
2013. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Isten áldja Amerikát!
2013. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 LeftBehind ***** válasza:
6. Ahogy mondod,Hitetlen!
2013. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb h majdnem meg is találtam , csak hát más előbb :(
2013. jan. 8. 17:22
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudjatok meg kedves lányok, de ez a dolog amit mondtok, hogy kedves, normális arca legyen ez teljesíthető dolog lenne egy fiú részéről, ha objektívan nézzük. Csak egy a bökkenő, hogy ez az arc a ti részetekről úgy festene, hogy minden 2. lány megfordul utána az utcán. Nem kell ledurrogni engem, de 3 diploma után és több száz pár megfigyelése után, még az egyetemista lányok többségénél is ezt az álláspontot figyeltem meg a fiúk arcával kapcsolatban. Persze vannak nem így gondolkozó, okos és értelmes lányok, de a többség (felsőoktatásban sem ilyen a többség) nem ezt követi, hanem próbál olyan párt szerezni, akire irígy a legtöbb társnő (mármint a vagyoni státuszára és a külső megjelenésére is). Nagyon sok ismerős hölgy, akik 23-25 évesek és elvileg be kellett volna, hogy nőjön a fejük lágya, még most is a facebookon fullos, már-már vérlázítóan jóképű pasik képeit küldözgetik egymásnak, ami elvileg 10 en éves korban le kellett volna, hogy csengjen náluk. Persze nem posztom ezt megítélni, de tény, hogy a többség 20 on éves felsőoktatásban rész vevő lány, még mindig valamilyen szinten álomvilágban él. Remélem te nem vagy ilyen.
2013. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem túl nagy, szeretheted, csak nem kapod meg...

HiHi.

2013. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!