Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire zavarna az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavarna az titeket ha a barátotok nem túl gazdag?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna. Én sem vagyok gazdag, mégis megoldom a mindennapokat. Lehet, hogy soha nem fogok dőzsölni, de a megélhetéshez ennyi bőven elég.

24N

2013. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos jönnek nemsoká a siránkozó szerencsétlenek, akik szerint a lányoknak csak a pénz számít, de ne higgy nekik. Nem kell, hogy gazdag legyen, nem ezért fogok beleszeretni. A párom munkanélküli régóta, és mégis szívből szeretem, eszembe nem jutna ezért elhagyni. Természetesen szeretném, ha rendeződne a helyzete, a jövőre tekintve nyilván azt is szeretném, ha egyszer ketten, majd gyerekkel együtt meg tudnánk élni, de még ehhez sem kell gazdagnak lenni.
2013. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én elég gazdag vagyok. Ha nem akar élősködni és lehúzni,átverni,megalázni,csak szeretni és tisztelni akkor tök mindegy :D


(azt inkább meg sem említem, hogy nézzen ki valahogy és legyünk egy hullámhosszon!)

2013. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit jelent a "nem túl gazdag"?
2013. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gazdag vagyok és nem vagyok boldog, neked is ez kell?!
2013. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. A kedvesem családja nem igazán tehetős, szerény körülmények között élnek (nekünk se megy túl jól, azt hozzátenném), de pont nem érdekel. Szeretem és kész.
2013. jan. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
S a programokat hogy oldjátok meg pénz nélkül? Én ellennék otthon, de a nőknek ez túl lapos kapcsolat ahogy én látom.
2013. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem mindnek lapos az otthon ülés. jóó egy idő után lehet, de nem kell feltétlenül drága programot kinézni. egy kellemes séta, kirándulás, biciklizés azért nem zabálja fel a fizetésed. kreatívnak kell lenni :)
2013. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek.

4-es válaszolónak üzenem, hogy egszerűen szegények.

2013. jan. 9. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!