Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csak barátkozni akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csak barátkozni akarnak velem a pasik?

Figyelt kérdés

Szép arcom van tehát nem ez a baj

Ezt most nem egobol mondom.Nem vagyok beképzeĺt

az elején érzem hogy komolyak a szándékai aztán mikor megnyílok akkor bumm megváltoznak

mit cseszhetek el?

17/L


2013. jan. 9. 07:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
csak az arcod szép?duci vagy?
2013. jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

nem

165cm 55kg vagyok

2013. jan. 9. 07:46
 3/23 anonim ***** válasza:
attól függ mire gondolsz az alatt h nem vesznek komolyan. H szexről van szó, éretlenek még, ha komoly kapcsiról akkor meg, csak te tudhatod. Nem illetek talán össze, ilyen egyszerű.
2013. jan. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
de mindenkiböl ezt váltanám ki?
2013. jan. 9. 07:51
 5/23 anonim ***** válasza:
Hozzám jössz feleségül?
2013. jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Patrik24 ***** válasza:
Lehet csak szerinted van szép arcod. De nem ez a leglényegesebb. Valószínűleg a személyiséged kisugárzása nem vonzó. Lehet rideg vagy, vagy beképzelt vagy megközelíthetetlen...sok oka lehet.
2013. jan. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

mondom nem vagyok beképzelt és

mások szerint nem magam szerint van szép arcom

2013. jan. 9. 08:03
 8/23 anonim ***** válasza:
Látod, én komoly házassági szándékkal jöttem hozzád. Azt rám se hederítesz. Te is komolytalan vagy.
2013. jan. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"az elején érzem hogy komolyak a szándékai aztán mikor megnyílok akkor bumm megváltoznak"


Itt a válasz. A személyiségedben lehet valami, amit mi innen nem látunk.

2013. jan. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Patrik24 ***** válasza:
Mások szerint...nem tudtad, hogy az emberek többsége gyávaságból az arcodba hazudik?..ne azt nézd ki mond, hanem hogy mi van. Márpedig az van, hogy barátod szeretnél és nincs.
2013. jan. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!