Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki felvilágosítana róla,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki felvilágosítana róla, hogy a társkereső oldalakon mik a jelei, ha egy profil kamu?

Figyelt kérdés
Tényleg érdekelne, mert akkor nem töltöm felesleges levélírással az időt és nem reménykedek potyára. Kérem csak olyan írjon, aki otthon van a témában és hasznos választ tud adni!
2013. jan. 9. 10:38
 1/9 Traune ***** válasza:
49%
azt jelenti hogy nem az az ember haználja a profilt aki a képen van. szóval nem tudsz vele találkozni mert a képen nem ő van. csak hülyíti az embereket.
2013. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Köszönjük Emese (Traune), most már leülhetsz.


Ha túlságosan szépnek és jónak tűnik a profil az gyanús lehet. Egyéb esetben lutri az egész.

2013. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én régen rengeteget ismerkedtem neten (már 5 éve együtt vagyok a férjemmel de őt is neten ismertem meg).

Először is nem szabad reménykedni addig eleve semmiben amig nem volt személyes tali. A legtöbb dolog ott döl el. Én nem levelezgettem sosem hanem chateltem, nekem nem megy ez az irj magadról 5 oldalt meg irok én is, rögötn a párbeszédre váltottam ha valaki szimpi volt. Onnan lehetett pl tudni hogy nem komoly vagy kamu a dolog hogy mondjuk beszélgettem vele 2 órát megbeszélitek hogy holnap folyt köv, és aki holnap nincs ott az szinte tuti hogy feljetős, persze közbe jöhet valami de akkor másnap rögötn ir hogy bocs ez és ez volt ezért nem voltam stb. Más jelei szerintem nincsenek ennek. Idővel dől el. De van olyan is hogy esetleg hetekig hiteget valaki, nekem is volt ilyen de azzal a sráccal volt valami gond mert utána mondta más is hogyugyanez volt. valki ismerte és mondta hogy mentális problémái vannak. Ö komolyan gondolta csak enm mert találkozni, ákllítólag az utcára sem mert kiárni a gyerek. De az tényleg nagyon fontos hogy ne éld bele magad idő elött semmibe, mert akkor gyakran fogsz csalódni, ne várd hogy elsőre másodikra találsz társat. Rengeteg randi kell hozzá, nekem ha nem volt 4-50 randim összesen az x év alatt akkor egy sem. Votlak hosszabb rövidebb kapcsolatok is onnan. volt két éves is és volt 1 éves és 4-5 hónapos kapcsolatom is, na meg most ugye a férjem. Szoval igenis működik csak ehhez is türelem kell pont mint bárhol máshol. Ismerek egyébként még jópár párt aki a neten találkozott és régóta együtt vannak, gyerek hézasság stb.

2013. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó ez hasznos volt. Van mit változtatnom az eddigi próbálkozásaimon. Főleg a sok levelezés helyett a chat.
2013. jan. 9. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs mit. szerintem jobb a párbeszéd elöbb megtudsz több mindenta másikról, közvetlenebb is és a szándék is talán egyértelműbb.
2013. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1, szabály ne reménykedj míg nem találkoztok élőbe, nem látod, nem hallod a hangját, nem ölel át, nem tapasztalod a testbeszédét!
2013. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szimpivel párbeszéd max. 1-2, aztán azonnal randi, ha nincs akkor sántít! A telefonszámcsere is bizonyíték, s fogod felhívod, mert meglehet egy tízéves fiúcska játszik veled az anyja regjén!
2013. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sosem taliztam rögtön. Az olyat el is küldtem aki akart. Több kellett 1-2 beszélgetésnél. Volt akivel randiztam mondjuk 5 nap utána de akkor elötte minden nap bezséltünk jó pár órát. A telefon bezsélgetés nem árt nekem is volt oylan hogy felhivtt a srác akivel tök jót dumáltam és olyan volt a hangja mint akit kiheréltek.... an ezután én is ragaszkodtam a telohoz is.
2013. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1-2 az kevés


Találkozóhoz vonzalom kell és bizalom. Most a neten a bizalom alakul ki a legnehezebben, mivel nem látod a másik felelt.


1 hét beszélgetés átlag napi 1 órával már elég lehet, ha ennyi idő alatt nem tudsz kialakítani bizalmat és vonzalmat a másik félben akkor feleslegesen pazarlod az idődet!

2013. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!