Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy ha kínos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy ha kínos a pillant vagy valami rosszat szóltam egyből el pirulok?

Figyelt kérdés
És 15 éves vagyok !!!

2013. jan. 9. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
épp azért, mert kínos és szégyelled magad
2013. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én ezt értem de másnál nincs ilyen és nem tudom hogy lehetne -e vele valamit tenni ?
2013. jan. 9. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok és én is mindig elpirulok, rengeteg ismerősöm így van vele. Ezzel sajnos nem lehet túl sok mindent kezdeni, de ha direkt arra gondolsz, hogy te elakarsz pirulni akkor valószínűleg elmúlik. Amúgy meg a legtöbb ember ha meglát egy elpirult embert az nagy gyakorisággal szimpatikus lesz a számára. Szóval nem baj az én is utálom, de hát ez van ;)
2013. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!