Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én lány vagyok és 16 éves, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lány vagyok és 16 éves, a fiú pedig 22, vagyis számottevő a korkülönbség? (amúgy eggy hiphop csoportban táncolunk)

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
jaj hát ez álomszép
2013. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elég nagy.

De ha a fiú egy kicsit éretlen,működhet..

2013. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert a 22-es csapdájába esel. Nem vicc!
2013. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pár év és hipphopp a 6 év már nem is olyan nagy :D
2013. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóljatok Vuknak, a kis rókának. Hiphop, jön Vuk!
2013. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
alapvetően nem a korkülönbséggel van a baj sosem, hanem hogy mikor van. pl egy 25 éves nő és 35 éves pasi tök rendben van, de egy 15 éves csaj és egy 25 éves fiú... hát elég fura. szerintem nem működne a dolog, ha pedig mégis, akkor vagy te vagy túlérett a korodhoz képest, vagy a pasi túl infantilis a korához képest.
2013. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Laura, te vagy az? :D
2013. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagyon sok a korkülönbség,te még gyerek vagy Ő meg egy fiatal felnőtt,valami nem oké vele ha rád hajt
2013. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek erre megszabott szabályok,h a korkülönbség mennyire számít. Ez attól függ,h te mennyire vagy érett,meg a fiú. Van,akinél nem probléma ennyi év,mert megértik egymást,egy hullámhosszon vannak stb. és van,akinél nagyon gáz..Szerintem ne a korral foglalkozzatok,ha a fiú is úgy érzi,h elvan veled és te sem érzed ,hogy ő túl "felnőtt " lenne hozzád,akkor működhet. Én 19 leszek,párom 25. Teljesen jól megértjük egymást és nem azért mert ő gyerekes lenne,nem is azért mert én lennék olyan hűű de komoly.:D teljesen átlagos,ő dolgozik,én még sulizok,de ez nem probléma,a barátaival is ugyanúgy kijövök,meg ők az én barátnőimmel :) sok sikert!
2013. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!