Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok! Kedvenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Kedvenc színésznötök vagy énekesetek, aki nagyon megfogott titeket?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen,több is. Olyan jó segge meg csöcse van valamelyiknek..
2013. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok leszbikus, de Kim Kardashian, meg Kathy Ferreiro segge

meg csöcse miatt az lennék egy éjszakára...:-D

2013. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Cheryl Cole, Mila Kunis, Ellen Page. én sem vagyok leszbi de lány létemre ők tetszenek.
2013. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem a kedvenc színészeim, de tetszenek: Kristen Stewart, Mila Kunis, Keira Knightley, Emma Watson. Nem teljesen nő, de tetszik Ellyie Jackson is. Nem énekes, de zenész: Lindsey Stirling, olyan kis cuki!
2013. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Eliza Duskhu *.* álmaim nője, gyönyörű :)

Rajta kívül nagyon bejön még : [link]

Jordana Brewster ^^ szexi dög ez a nő :D (van egy film, a D.E.B.S - Kémcsajok, nemrég adták a tv-ben is, abban szerepel pl, és a film arról szól, hogy két csajszi összejön, pedig ellenkező oldalon állnak, minden szempontból...:)) )


18/L

2013. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Megan Fox (mindenhol tetszik), Emma Stone ( Könnyű Nőcske), Eliza Dushku, Kate Beckinsale (Underworld), Charlize Theron, Rhona Mitra (Underworld), Olivia Wilde (csak a Narancsvidékben tetszik), Rachel Bilson (szintén Narancsvidék és Hart of Dixie), Rachel McAdams (Bajos Csajok), Ali Larter, Kat Von D. És az L-ből a Carmen.
2013. jan. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jordana Brewster nekem is nagyon bejön:$
2013. jan. 11. 08:33
 8/20 female_superiority ***** válasza:
100%

Olivia Wilde és Penélope Cruz nagyon megfognak, szerintem gyönyörű, igényes, nőies Nők. Aki még nagyon tetszik az Natalie Portman.

31/biN

2013. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kate Beckinsale - Underworld, Siren.

Katherine Moennig - L word, Shane.

Lucy Lawless, Renee O'Connor - Xena, Gabrielle.

2013. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Charlize Theron (pszicho szinglibe), nicky whelan, Audrey O'day, Christina Applegate, Cameron Diaz
2013. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!