Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért szeretik a mellet? :D (akár nagy akár kicsi)

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 14:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hát ez emberfüggő


szerintem egy nőben minden szép, a kis mell még cuki is.

A normális mell még szép.

A nagy mell már számomra gusztustalan. (nálatok is van olyan, hogy a kis, vagy girbegörbe farkat nem szeretitek.)


De egyébként mint azt írta valaki, én csak fenékre gerjedek. Mell az csak szép, meg cuki meg minden, de semmmivel nem különbözik, egy combtól, vagy egy talptól, vagy egy kis válltól, nyaktól.


Vagyis én nem tudom elképzelni, hogy úgy feküdjek le valakivel, hogy a seggéhez nem értem hozzá, ellenben azt igen, hogy a mellét meg se fogtam, vagy le se szedtem a "borítást".

2013. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!