Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap házibuliban megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap házibuliban megismertem egy srácot, jól elvoltunk, iszogattunk stb. végig tett félreérthető megjegyzéseket, szájrapuszi, kicsi tapi, tehát flörtölgettünk. A baj csak az hogy van barátnője. Ez ugye nem számít megcsalásnak? :/

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi,mert nekem ez már az lenne.
2013. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan megcsalás kategória már!
2013. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a srác barátnője,Neked már bizony egy maréknyi sem volna a szőke hajszálaidból....;-)
2013. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bőven az lenne. De szerintem ezt minden lány nehezményezné. Sose kezdj foglalt sráccal, mert az téged minősít.
2013. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szájrapuszit csak igy lehet osztogatni? és nekem senki nem szólt erről, hogy ezért már nem jár szemkivájás a höglyek részéről??? Akkor én mentem is bulizni... pfffffffffffffff -.-''
2013. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de megcsalás kategória. ez viszont téged nagyon nem érint.. te leszel a p*csa, aki hallgat (: szép szerep!
2013. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha látnám, hogy a barátom egy másik lány popsiját mondjuk egészségügyileg simogatná, akár alkohol hatására is, hát már egyedül mennék haza.
2013. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 17:29


irigye vagyok a párodnak. :)

2013. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem:

-Megcsalás. Ha van barátnőm akkor nem puszilok szájon egy másik lányt és nem tapizom.

-Lehetséges, hogy Te jobban bejösz neki és a másikat lelépteti.

Beszélj vele, hogy mit is akar!

2013. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Így sincs egy szőke hajszálam se..:D

Amúgy én utána tudtam meg hogy foglalt,meg ő kezdett mindent,ezért is nem érzem magam annyira bűnösnek.nem hinném amúgy,hogy jobban bejönnék neki mint a barátnője.

2013. jan. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!