Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglepetések Valentin napra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepetések Valentin napra, évfodulóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Közeledik a Valentin nap és vele az "évfordulónk". Idézőjelesen mert még nem vagyunk házasok.


A segítségeteket szeretném kérni! Tudnátok nekem meglepetés tippeket adni. Természetesen vannak elképzeléseim, csak érdekel mások vélemények, kreativitása.



2013. jan. 13. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valentin nap jelentsd be a szakítást, az elég meglepő...
2013. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én párizsba fogom elvinni a barátnőmet.

február 14-én befogok adni valami dumát, hogy nem jó, mert készülök a doktorimra, vagy hogy behívtak műtőbe, stb. a lényeg hogy 14-én direkt lerázom, mintha nem is lenne semmi, vagy elfelejteném, hogy valentinnap van.

Aztán 15-én reggel elmegyek érte, a lakótársával már össze is beszéltem, hogy csomagoljon be majd a barátnőmnek pár ruhát meg ilyen fontos utazócuccokat.

Aztán kiviszem a barátnőm a reptérre, (kocsimért egy haverom eljön és visszaviszi). Aztán elrepülünk párizsba, 3 napra. És ott fogom megkérni a kezét.

És mindezt úgy, hogy semmit sem tud az egészről egyelőre.

24F

2013. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vígy haza: egy csajt ha pasi vagy pasit ha lány vagy:)))
2013. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

13.19


Köszönöm a választ!

Annyira jó! :) Irigykedem a barátnődre! :) Egy biztos, hogy felejthetetlen lesz számára!


-----

Az ízléstelen, semmit mondó válaszokból pedig köszönöm szépen nem kérek. Nem értem miért kell normális kérdésekhez ilyeneket írni.

Mindenkinek az egyéni szociális problémája, ha nincsen párja, és nem tud kivel ünnepelni. Így ismeretlenül is de mindenkit minősíti a hozzászólása. Ennyit erről.

2013. jan. 13. 13:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél már sértődős, csak poén volt...
2013. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sértődős, csak már nagyon elegem van az ilyen jellegű kommentekből. Egyszerűen soha nem lehet feltenni egy kérdést anélkül, hogy egy ember ne írna be valami baromságot.
2013. jan. 13. 13:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Te mindig mindent komolyan veszel?

Ne legyél már ilyen kocka. Gurulj és élvezd az életet.

Látszik, hogy négyszögletes vagy, már a kérdésből is kiderül, hogy mások véleményére többet adsz, mint a saját elképzeléseidre. A Bálint nap amúgy is csak egy jó ötlet, hogyan legyen a kereskedőknek egy nap alatt több milliós bevétele. A kilencvenes években azt sem tudták az emberek, hogy mi az a Valentin.

2013. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem ismersz és így ítélsz meg. Tipikus emberi tulajdonság.


Feltettem egy kérdést és már a saját ötletem nem is számít, mert mások véleményére adok. Eszméletlen milyen a fantázia világod.

1. Oda van írva, hogy vannak elképzeléseim

2. Kíváncsi vagyok, hogy ki milyen ötlettel tud előállni, hátha jobban tetszik. Ennyire egyszerű


Számítottam a bevételes megjegyzésre is. Említette valaki is, hogy boltban szeretnék vásárolni? Ebből jön megint, ha ismernél,akkor tudnád, hogy nekem nagyon is számít az, hogyha valaki szívből ad valamit, vagy amit saját kezüleg csinál. Ugyanis én ilyen vagyok. Nem veszek valamit, ami nem is kapcsolódik az illetőhöz és odaadom neki, hogy nesze itt van és Boldog.... akármit.

2013. jan. 13. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Te sem ismersz, mégis elítéltél egy mondat alapján. Amit viccnek szántam. Ne ítélj, hogy ne ítéltess... Ismerős? :P
2013. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nálunk egy vacsora lesz összebújás masszázs aztán ki tudja. Vagy lehet elmegyünk vacsorázni valami étterembe és romantikázunk kicsit a városba. Aztán nem tudom ő mivel lep meg :)


A párizsos fiatalembernek meg gratulálok felejthetetlen meglepetés lesz! Öröm volt olvasni :)

2013. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!