Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond, ha egy 16 éves lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond, ha egy 16 éves lány a mai világban várna a szeretkezéssel a házasságig?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nekem nem gond, de hogy nem sikerül betartani, az tuti (max ha tényleg nem kellesz senkinek)
2013. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Neked az. Hülyeség ez. Csak szeresd valamennyire.
2013. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem gond. De ha ezt vallási okokból teszed, inkább hagyj fel vele. :)
2013. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem gond, de szerintem(!) esztelenség.
2013. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Csak egyetlen okot mondj amiért várni kellene.
2013. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
igen gond
2013. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezt a f*szságot...26n
2013. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem különösebben vallási okokból. Még nem volt párkapcsolatom. Megkérdezték egy beszélgetés során, hogy elítélem-e a házasság előtti szexet, amire a válaszom az volt, hogy nem. Később kaptam még egy kérdést, ami már konkrétabb volt, ugyanis az volt, hogy én lefeküdnék -e valakivel házasság előtt. Elgondolkodtatott. Arra jutottam, hogy én várnák vele.
2013. jan. 13. 21:02
 9/18 A.Romanov ***** válasza:
100%
Nem tudom miért szégyen a vallási ok ha valóban az ő döntése... Ha rá erőltetik persze nem jó, de önmagában semmi problémát nem látok benne személy szerint.
2013. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kedves Romanov! Ne érts félre, én is csak azért írtam, mert a legtöbb fiatal mostanában csak azért vallásos, mert a papa-mama ráerőlteti, és feleslegesnek tartom, hogy ez miatt várjon. Természetesen, amennyiben saját döntése, és átlátja ennek az értelmét, akkor várjon! :)
2013. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!