Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. A szilvesztert barátomnál töltöttem, ő 17 én 16 vagyok. Már simogattuk úgy egymást, de semmi komolyabb nem történt, egészen szilveszterig. Vele aludtam, és ő megujjazott... először egy ujjal, aztán mondtam hogy próbáljuk meg kettővel, de az fájt így hagytuk. Utána próbálkoztunk, hogy betegye, de kb 1.5 cm ment be, aztán kivette mert fájt... a baj csak az, hogy nem használtunk óvszert, viszont nem belém ment el, de azt tudom, hogy az előváladék is tartalmaz spermiumot, amitől teherbe lehet esni, tudom hogy ennek minimális az esélye, mégis félek. Nem tudom, hogy átszakadt e a szűzhártyám, mert nem véreztem, meg annyira nagyon nem fájt, bár lehet, nem tudom. Kedden délután jöttem haza, úgy semmi bajom nem volt, viszont szerda reggel iszonyú hasgörccsel keltem fel... Aztán elkezdtem foltokban vérezni, de csak szimplán megjött. Én úgy tudom, hogy a beágyazódáshoz kell 3-4 nap, így gondolom addig nem maradhat el. Mostanában kicsit többet eszem, de az lehet hogy csak azért, mert növésben vagyok? Nagyon félek hogy tethes vagyok... tudom, nagy felelőtlenség volt, de akkor és ott nem tudtam magamnak parancsolni, nem bírtam ellenállni. Légyszi ne bunkózzatok, mert nagyon kivagyok ez miatt is, meg mostanában nagyon rosszul jönnek össze nekem a dolgok :( A norma válaszokat előre is köszönöm.
2013. jan. 14. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy terhes...de akkor szétrakni a lábad jó volt, mi?
2013. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sokkérdés-,- ***** válasza:
nem hiszem h teherbe fogsz esni.. és ez tanulságos.. máskor használjatok óvszert (nővérem a biztonság kedvéért a táskájában mindig tart kotont ...)
2013. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell szerintem egyàltalân aggòdnod... :-)

Ilyenkor mikor az ember beparàzik ,hogy esetleg lehetséges a teherbe esés kèpes nagyon eltùlozni a dolgokat...(Sajât tapasztalatbòl mondom)

Mùltkor nekünk kiszakadt a gumi 1 hònapig paràztam,hogy terhes vagyok..Persze tùlzàsokba estem és bekèpzeltem magamnak,hogy hîztam,sokat eszek stb...

Aztân kiderült,hogy nem vagyok terhes... :-)

Szval sztem nincs okod aggodalomra...:-)

19/n

2013. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csefynél a pont :D
2013. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!