Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy tavaly télen voltam koripályán haverokkal... Találkoztunk ugye csajokkal... Na, végülis összejöttem az egyikkel. próbáltam elhivni koripályára, moziba... El is jött. de a 4. találkozás után már nem akart eljönni, és végülis szakitottunk... Azóta elkezdtem gyúrni, meg ugye változtam... próbáltam vele tartani a kapcsoltatot, nyáron megint elpróbáltam hívni, de nemjött... most facebookon raktam fel képeket... egyszer edzés után mentem haza, és találkoztam vele. aztmondta, hogy valamikor találkozhatnánk, és mióta megint elkezdtünk beszélni, azóta már mindenhova elakar jönni, sőt ő javasol helyeket is. Akkor most mi legyen, próbáljak vele összejönni megint?????

Lehet ezt egy kicsit furán irtam le, de ha valaki ír privátba, akkor elmesélem részletesen történetet.

normális válaszokat várok, aki hülyeséget akar, az légyszi kíméljen!

én 15 f/ a lány 16 l


2013. jan. 14. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Cicabogár, akarsz vele újra összejönni? Ha igen, jöjj vele össze, ha nem, akkor ne. Bocsi, de mi mondjuk meg, hogy mit szeretnél?
2013. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne mert ha szeretett volna akkor nem kellett volna szakitania
2013. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha eddig nem kellettél neki, most vajon miért?! Én nem foglalkoznék már vele a helyedben, de ha szerinted megér egy próbát még akkor hajrá.
2013. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!