Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még, aki nagyon utálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még, aki nagyon utálja a megerőszakolással kapcsolatos általánosító kijelentést?

Figyelt kérdés

Amikor egy nőt megerőszakolnak, akkor gyakran elhangzik az a mondat, hogy "szégyelljék magukat a férfiak, mert a farkuk után mennek/mert egy darab húsnak nézik a nőt/mert állatok stb...!"

Amikor itt a fórumon szidják pl. a nők egy részét, hogy hülye pi...ák, akkor minden nő kikéri az általánosítást. Ha végeznénk egy felmérést, akkor azt látnánk, hogy (csak egy számot mondok) a nők 30 5-a tartozik bele a csoportba.

Ez mondjuk nem kevés.

Az előbbi esetre visszatérve viszont: a férfiak 99,99 %-a soha életében nem erőszakol meg egyetlen nőt sem. A legtöbbjük pedig tiszteli és szereti is a nőket, ha szidja is őket néha, max. dühében teszi és nem is tart sokáig. Ehhez képest mégis olyan szövegek hangzanak el, mint az előbbiek. Egy tisztességes férfinak; aki szeretkezik a nőkkel, nem megerőszakolja őket; ugyan miért kellene szégyellnie magát egy erőszakoló miatt?



2013. jan. 14. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem inge, ne vegye magára!
2013. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
mert szeretünk általánosítani. az a néhány cigány is, aki magyarként és nem élősködőként él az országban, is fel lehet háborodva az általánosítás miatt
2013. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
És mi van azokkal a férfiakkal, akiket úgyszintén megerőszakoltak (nem férfiak, hanem nők), mert akármilyen hihetetlen van ilyen. Azokról szó sem esik.
2013. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi értelme van ennek a kérdésnek, vannak férfiak, akik erőszakoskodnak, meg vannak r.bancok is. És ugynaígy vannak normális, szerető férfiak és nők is, pont.
2013. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
az viszont tény, hogy több férfi erőszakol meg másokat, mint ahány nő
2013. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Bino ***** válasza:
38%
Én olyat is hallottam már ,hogy férfi férfit erőszakolt meg.
2013. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csefy, ők nagyon jól ismerik a helyzetet és szégyellik, hogy sokan olyanok közülük. De attól még tudják, hogy ők nem úgy élnek és erre büszkék is. Hallottam már olyan cigány férfiról, aki nem is engedte, csakis fehér emberhez a lányát. Az azért már kemény!
2013. jan. 14. 22:38
 8/17 A kérdező kommentje:
22.36, 81 %, leírtam részletesen a kérdésben. A nyilatkozatok nem tetszenek, amik úgy hangzanak, mintha minden férfi egy szexuális ragadozó és potenciális erőszaktevő lenne.
2013. jan. 14. 22:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó is leírta világosan mi a helyzet. Ennyi. Sokak szeretnek általánosítani dühükben és egy kalap alá venni a másik nem képviselőit. És én azért gyakran látok errefelé nem egy olyan kijelentést is, amely szerint MINDEN, de aztán abszolút MINDEN EGYES nőnek csak a kigyúrt, magas, pénzes, nagyfarkú pasik kellenek, meg egyéb szánalmas baromságok. Ennyit erről.
2013. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy azért erősödött meg annyira ez a gondolat a köztudatban, mert akik viszont olyanok, azok kifejezetten hangsúlyosan és erőteljesen teszik ezt. Vagyis nem egyszerűen szépen, csendben, gyorsan összejönnek egy ennek megfelelővel, hanem várakoznak, vágynak egy fickóra (nyíltan persze nem mondják ki, milyenre) és eközben brutálisan bánnak a nem kompatibilis jelöltekkel. az ember az ilyesmit jobban megjegyzi, hasonlóan, mint a bűneseteknél. Ha kizsebelnek, meglopnak egy városban ezer embert, az közel sem kelt akkora haragot, illetve félelmet a bűnözéstől, mintha elkövetnének öt brutális gyilkosságot. Tudom, drasztikus példa, de szemléletes is.
2013. jan. 14. 22:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!