Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most akkor tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor tetszek neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik .. És úgy gondolom , hogy én is tetszek neki! De ő nem az a fajta aki kimondja hogy mit érez .. Ő inkább olyan aki kimutatja..De velem más .. Pl: szülinapja volt , én vettem neki ajándékot..Nagyon örült neki de nem ölelt meg vagy adott puszit stb.. csak annyit mondott hogy :"nagyon köszönöm , imádlak!..

Azt hittem hogy majd átölel vagy valami , de semmi .. De facebookon is annyira aranyos dolgokat ír , és sokszor felhív telefonon is csak hogy beszélgessünk .. Az a baj hogy 4 hónapja lett vége neki egy 2 éves kapcsolatának .. és én azt gondolom hogy emiatt nem olyan , lehet h tetszek neki de nem akarja kimondani?? :/

Kérlek segítsetek :)

L/16



2013. jan. 15. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
utalt már arra, hogy bejössz neki?
2013. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatában dobták,vagy ő szakított?

Amúgy szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz te.

2013. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szeritnem még nem dolgozta fel a szakítást és ezért nem akar közel kerülni hozzád mert Tisztel téged anyira, hogyamikor téged farkal akkor ne az exére gondoljon.

Szerintem ez lehet a háttérinfo

2013. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
teccő há' csak nem akarja vmiért kimutatni
2013. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs valami izgibb kérdés? tiszta unalom itt minden
2013. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen utalt már rá :) meg ilyeneket mond h : " te smink nélkül is gyönyörű vagy !"

Hát nem tudom lehet h az exe miatt!

De köszönöm szépen :)

2013. jan. 15. 23:53
 7/7 A kérdező kommentje:
És közös beleegyezés alapján lett vége !
2013. jan. 15. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!