Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütött a barátom, de ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom, de ettől függetlenül még mindig nagyon szeretem. Mit kellene tennem? Kell egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

A barátom ma egy veszekedés során lekevert egy taslit. Nem volt annyira nagy, de nekem nagyon fájt - mármint lelkileg. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, egyszerűen csak kimentem a szobából. Azóta nem beszéltünk, mert most éjszakás, dolgozni ment.

Arról vitáztunk, hogy szerintem ő sokat hisztizik, szerinte én meg gyerekes vagyok. Nem volt egy komoly veszekedés, nem is értem min durrant el az agya, ilyen még soha nem történt. Mindig nyugodt és türelmes.

22/L 25/F


2013. jan. 16. 00:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért így gáz...
2013. jan. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már hagyni kell a fenébe...


21/N

2013. jan. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod mit csinálsz... én egy ilyen után otthagynám.
2013. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Stockholm-szindróma
2013. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez így kezdődik, aztán később már hasba rúg, utána fojtogat...

Apám is így nyomta, először kedves, jó fiú volt.

2013. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
Velem is történt már ilyen hogy eljárt a kezem. De én seggbevágtan nagyon csunyán még másnap is ott volt a folt. De olyat csinált amiért megérdemelte. Nekem eszembe nem jutna arconütni a barátnőmet nem csak neki esne szarul hanem nekem is. Még veszekedés miatt sem.
2013. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Dobd ki a pics@ba.

Ma már linkeltem ezt de ide is passzol.

https://www.youtube.com/watch?v=d8ekz_CSBVg&feature=youtube_..

2013. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen kis semmiség miatt megütött, akkor képzeld el, később mi lesz... és mi az, h nem beszéltek? neki kellett volna utánad mennie rögtön, vagy ha lehiggadt, és bocsánatot kérnie, amiért egy türhő paraszt volt.
2013. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Igen, hagyd el.

Minden erőszak így kezdődik egy kapcsolatban!

Az nem fér bele egy kapcsolatba, ahol akármilyen piszlicsáré dolog miatt lekevernek egyet, ha fáj. ha nem!

Menekülj!!!!

2013. jan. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Vannak rossz napok. Kifogtál egyet. Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor szakítsatok, de szerintem eleve egy kapcsolatban nem kellene azon veszekedni, hogy ki hisztis és miért...

Egy jó tanács! Nem baj, ha veszekedtek néhanapján, de tudni kell, hogy mikor kell abbahagyni...

Egyszer mindenkinél elszakad a cérna.

2013. jan. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!