Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon "gáz"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon "gáz"?

Figyelt kérdés

Légyszi csak normálisan...

Szóval 16 éves lány vagyok, és alakul egy kapcsolatom... egy 40 éves férfival. Nincs családja, nem iszik, nem cigizik, nem füvezik, nem szív, semmi ilyesmi... Tudom, hogy "fura" meg minden, de nem pedofil, nem szexelünk (egyikőnk sem akar), max 1-1 rövid csók, és együtt alvás (általában külön ágyban, együtt max 1-2 órát). Nagyon szeretem őt, ő is engem, sokat segítünk egymásnak lelkileg, nagyon jó barátok is vagyunk. Anyum természetesen tud mindenről, nem ellenzi, és ők is jól kijönnek egymással.

Az utóbbi majdnem másfél évben eléggé depressziós vagyok, ő az egyetlen, aki jelenleg segíteni tud rajtam, és nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot.


2013. jan. 16. 02:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed. Állításod szerint anyukád sem ellenzi. Akkor mi a baj? Miért raktad fel ezt a kérdést? Miért lenne baj, ha ő tud neked segíteni?
2013. jan. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Alapjaiban nem baj.... de az sem lenne baj, ha ez megmaradna pusztán barátságnak.
2013. jan. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Úr Isten! 16 vagyok, apám 40. Kiokádnám magam ha ilyen helyzetbe lennek. Ne vedd sértésnek. Csak maradjatok "távol". Azért már 40 évessel lefeküdni én rosszul érezném magam. Az én szempontomból igen, gáz. De ha már anyádnak nem gond és ti is elvagytok, akkor mit érdekel mit gondolunk mi?
2013. jan. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Írtam, nem feküdtem le vele, nem is akarunk, és nem is fogunk... Igazából csak olyan furának érzem a helyzetet, mintha egyidősek lennénk. Azt hiszem, mindig is volt egy kicsi apakomplexusom, de talán ilyen szinten még egészséges. :D

De amúgy csak kíváncsi voltam, hogy az ilyet mennyire ítélik el az emberek. Szóval olyan válaszokra számítottam, hogy hagyjam el őt a fenébe, vagy miért ismerkedek pedofillal, meg biztos "titokban" félre kúr.

Egyébként anyumra nem igazán számíthatok, de ez most mellékes.

2013. jan. 16. 03:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát én vigyáznék. Nagyon nem normális dolog, ha egy 40 éves pasi egy nővel együtt alszik és nem akar tőle állítólag semmit. Valami gebasz tuti van vele.
2013. jan. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tuti nem 100-as a pasi.

Előbb utóbb meg akar majd dugni.

Ha nem akkor valami nincs rendben vele.

Miért nem kezdesz magad korúval?

Jólesik vele a rövid csók?

Nem izgulsz fel tőle?

2013. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hű basszus mikor apám 40 volt,én akkor 16 voltam,húú ez gusztustalan. Ez a pasi biztosan nem 100as,hogy egy gyerekre gerjed,ugyanis gyerek vagy a javából,Ő meg egy középkorú felnőtt férfi.Gratulálok anyádnak,is,hogy ahelyett,hogy helyre tenné a fejedet és lebeszélne erről a helyett még támogatja is.Tuti apakomplexusod van.
2013. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen , nagyon gáz! ERkölcsi fertő.
2013. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy apakomplexusom van... A gebaszt úgy érted, hogy nem "tűnik" heteronak? Mert teljesen az, csak éppen tudja, hogy nem lenne normális dolog egy 16 éves lányt meghúzni. Miért kezdenék magam korúval? A szerelem sajnos nem a kort nézni, szeretem őt, nem fogom egy éretlen, kanos srác miatt eldobni. Igen, jó vele a rövid csók, de nem igazán izgulok fel tőle, nem kívánom szexuálisan, bár ez az én "hibám", és próbál segíteni kimászni ebből a helyzetből.

Utolsó: Nem gerjed gyerekekre (tehát nem pedofil). Aki gyerekekre izgul, annál max 12 év a felső korhatár, mert az olyanoknak az jön be, akiknek nincs még mellük, nem szőrösödnek... ilyenek.

2013. jan. 16. 11:35
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem teljesen egészséges a dolog szerintem se. Valami nem stimmel a fickóval, hogy egy 16 éves "kislányra" gerjed. Még ha 30 éves lennél akkor elviselhető lenne 24 év korkülönbség, de így hatalmas szerintem.

Ha valakivel csókolózok, együtt alszom akkor arra nem barátként tekintek, és ez a hapsi se fog annak tartani.

Nem igazán tudom miért tetted fel a kérdést, biztos te is tudod, hogy nem igzaán normális 16 évesen egy 40 éves pasival lenni

2013. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!