Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? F/15

Figyelt kérdés
Van egy lany az osztalytarsam elegge birom es eleg sokat beszelunk stb... de ma sikerul elegge ossze vesznem vele egy eleg hulye dolgon. Teljesen ugy erzem, hogy igazam volt de o nagyon be van ragva ram. Nem tudom hogy mit tegyek kerjek bocsanatot azert amit el se kovedtem es adjam fel azt ami mellett kialltam vagy hagyjam de akkor meg ugyan ugy belesz ragva ram?? (Bocsi az ekezetek miatt nem geprol irtam)

2013. jan. 16. 16:37
 1/4 anonim válasza:
talán úgy jársz a legjobban, ha bocsánatot kérsz tőle, és nem beszéltek többet róla, fontosabb a barátság, nem? vagy csak simán mondd azt, hogy másképp gondolkodtok, úgyhogy inkább ne vitatkozzatok erről, úgysem éri meg. :)
2013. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emberek ***** válasza:
minél előbb kérj tőle bocsánatot (tapasztalat)! és utána mondd meg neki, hogy te másképp gondoltad. remélhetőleg megbocsát, de többet ne boncolgassátok a témát!
2013. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen en is igy gondoltam :D csak az a baj hogy egyszer mar sikerult ezt ossze hozznunk es bocsanatot kertem pedig nem adtam neki igazat.. erre o hat elotte kellett volna gondolkodni..es totalisan elhitte hogy neki volt igaza es ilyenkor jo szokashoz hiven az osszes tobbi baratnoje is szid..
2013. jan. 16. 17:51
 4/4 Emberek ***** válasza:
ha emiatt nem tudjátok összetartani a kapcsoltatotokat, akkor ne is, mert csak rossz sülhet ki belőle!
2013. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!