Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Linkelnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Linkelnétek olyan lányokról képeket, akiknek nem tetszik az alakja vagy az arca? Indokoljátok is meg.

Figyelt kérdés
Nem extrém csúnya vagy brutálisan elhízott csajokra vagyok kíváncsi.
2013. jan. 17. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon jófej dolog...
2013. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl nekem nem tetszik Angelina Jolie.

[link]

Egy kép, bár gondolom mindenki tudja, kiről van szó.

A férfiismerőseim szinte mind áradoznak róla, számomra valahogy mégis taszító. Eleve nem jönnek be a vastag ajkú nők, de neki már a tekintetétől is viszolygok (miközben általában a szem az, amit először megnézek, és ami megfog egy nőben).

2013. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Miért érdekel ez téged ?
2013. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Asszem ezt nem kell magyarázni... XD

2013. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre szerintem nem lehet számodra egyértelmű választ adni, mindenki mást lát szépnek, vagy kevésbé szépnek, habár egy kigyúrt nő szerintem nagyon sok pasi szemében gusztustalan, de ami a többit illeti, láttam már 50 kilós és 100 kiló körüli nőt is akit vonzónak tartottam, elsősorban az arcuk miatt, másfelől meg ugye akinek nem tetszik számomra az arca, másnak lehet hogy pont az lenne az álomnő kategória, maximum fog neked írni 100 srác, de sok millió van belőlük. Tehát erre így szerintem a legkevésbé sem lehet alapozni, ha meg mégis írna 1 millió srác abból meg megint csak az jönne le számodra hogy milyen sokféle az emberek ízlése.... egyszerűen nincs értelme az ilyen kérdéseknek.


23/f

2013. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekel a válaszok sokszínűsége. Eddig jók vagytok!:)
2013. jan. 18. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!