Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ezt egy válaszoló ezt írta arra a kérdésre, hogy férfiként vagy nőként könnyebb-e az élet. Ha így van akkor a fejlett világban miért folyik még a csapból is, hogy szegény nők? Akár a párkapcsolati vonatkozásai is érdekelnek. Ki mit gondol?


"Nőként azt mondom, hogy a nőknek. Családban, iskolában, egyetemen, munkakeresésben is ezt tapasztalom. Sok munkám volt, ahova férfit fel se vettek volna... kis pozitív diszkrimináció a nőkkel szemben :P Irodai, marketinges, pénzügyi jellegű területeken dolgoztam eddig és egyszerűen alig vesznek fel férfiakat ilyen munkakörökbe.

Szexről nem is beszélve. Sok fiú panaszkodik, hogy nehéz neki párt találni, nőként ilyet sose tapasztaltam.

Lehet, hogy kétszáz éve nehezebb volt a nőknek (nem vagyok benne biztos), vagy Afrika közepén is elég szar lehet nőnek lenni, de hogy Európában, Amerikában, a fejlett világban most könnyebb nekünk, mint a férfiaknak, az szerintem nyilvánvaló.


26/N"


2013. jan. 18. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igaz, de nem támogatandó
2013. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi nem támogatandó?
2013. jan. 18. 19:27
 3/13 anonim ***** válasza:

a protekcionizmus, a nők pozitív diszkriminációja


egyenjogúság, ismerős duma?

2013. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, persze világos, csak nem tudtam mire gondolsz. De az nem egyenjogúság ahol a férfiakat hátrányos helyzetbe hozzák.
2013. jan. 18. 19:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Te személy szerint mit tennél azért, hogy az én jogaim is érvényesüljenek bizonyos tekintetben?
2013. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Olyan pártra szavaznék aki végre nyilvánvalóan és nyíltan kimondaná a kérdésemben szereplő igazságot és törvényileg tiltaná a pozitív és akármilyen más diszkriminációt.
2013. jan. 18. 19:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Én ennél pragmatikusabb cselekvésre gondoltam :) :P
2013. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mást nem tudok tenni:D Nem vagyok törvényhozó:D
2013. jan. 18. 19:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem fogsz ma este velem alkotmányozni? ;(
2013. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nem:D
2013. jan. 18. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!