Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretik annyira a mackós, nagy hordó hasú, hájas fiúkat és miért utálják a vékonyakat?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, hogy a vékonyságom miatt nem kellek egy lánynak sem, pedig edzek meg sportolok, de ez az atléta alkat nem vonzó úgy látszik, ellenben sok mackós, nagy hasú, széles, vaskos karú fiút látok vonzó lánnyal. Szóval nekem is elkéne hízno, hogy barátnőm legyen végre? :/
2013. jan. 18. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Abban a tévhitben élsz, hogy a vékony, sportos testalkat minden nőnek bejön. Tévedés, a belső többet számít egy tartós kapcsolatnál.
2013. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de nem minden lánynak jönnek be a kövér pasik. Attól, hogy nincs szerencséd a csajokkal, még nem kell általánosítani.


21/N

2013. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Menjél már te h/lye gyerek, senki nem utál senkit! Talán egy pici önbizalom kéne csak neked, nem pedig a többi vékony fiút égetni!
2013. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a ducik jönnek be, nem tehetek róla, mindig is őket szerettem.

Viszont nem utálok senkit, soha nem is utáltam.

2013. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem.nem.volt.soha se vékony se kövér pasim.Mindig az aranyközéputat választom.De igenis nem.mindenki.szereti a.kövereket ugyanugy a véknyakat sem.Ahány ember..annyi izlés.
2013. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Irjatok csajok F28/170/94
2013. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az izmos, férfias testalkat és a kövér között van különbség. személy szerint nekem sem jönnek be a vékony pasik, nekem férfiatlannak tűnik. de ez az én véleményem, más nőnek meg pont h bejön. ez ugyanaz, mint nálatok is, van amelyik férfinak a vékony nők kellenek, és van, amelyiknek a homokóra alakúak.
2013. jan. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Pedig egyáltalán nem tartozik az ideál kategoriába a zsírdisznyó ezt elhiheted. Lehet hogy a környezetedben a lányok valami traktorcityből gumicsimmában elpattognak a tőtöttkáposztásbödön mellett,aztán ez a minta égett bele az agyukba eredendően, és nem tudják mi a jó, de az biztos,hogy a városi lányok az eddzett testű action maneket szeretik. EZ a sztárvilágból is kitűnik,hogy mik a legrajongottabb külalakok.

Amúgy meg a vékonyságot nem érdemes összekeverni az egyszálbél nagyon csoffadt kinézettel.

Nyilván egy 30 -40 kiló súlyhiánnyal küszködő nyurgagyereket sehol nem fognak férfi számba venni, ha karméretre még egy mezei kislánynak is durvább praclijai vannak. Szóval ezen nem kell csodálkozni, hogy a nagy mamlaszokat inkább tartják fickósabbnak. De nyivlán az izmosokkal senki nem vetekszik, mangalicáék sem hidd el. A szélsőségek sehol se nyerők, bár minidg lesz rajondótáboruk, a 70 % a normálisat kedveli.

2013. jan. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát én jól megszívtam, mert alacsony meg alig 50 kiló is vagyok és a csontozatom is vékony. Köszi a válaszokat, már értem miért nem kellek egy lánynak sem. :/
2013. jan. 19. 01:55
 10/13 anonim ***** válasza:
még egy jótanács: ezzel a sajnáltató attitűddel nem is fogsz kelleni. a rinyáló fiú nem kell senkinek. max szánalomból, de kell az neked?
2013. jan. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!