Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy lánynak sem, mit tegyek, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok, szűz.Eddig egy komolynak mondható kapcsolatom volt,az is nem tudom h milyen isteni csoda árán jött össze!

Az lenne a problémám h nem kellek egy lánynak sem,egyiket sem érdeklem!Egyszerűen nem tudok csajozni,fogalmam sincs mit kell a lányoknak mondani h érdekeljem őket!Magammal meg vagyok elégedve,nem tartom magam csúnyának,se kövernek stb.

Van szép autóm,jó munkám,biztos hátterem!Szórakozni max havi 1-2 alkalom,akk is csak egy kis gőz kieresztése céljából! :)

Szerintem unalmas alak vagyok,vagy nem tudom!

Habár szinte akárkivel el tudok beszélgetni,de csak általános dolgokról.

Mit tegyek h kelljek vkinek?Min változtassak?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2013. jan. 19. 00:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amit az előzőnél is csináltál.
2013. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondolom 30 hozzászólás után benyögöd, hogy csúnya vagy. :/
2013. jan. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
A hozzáállásodon változtass. Felejts el mindent, amit eddig gondoltál a női nemről. Legyél határozott, céltudatos, ha valakit kiszemelsz magadnak minden zsigeredben AKARD! Legyél szenvedélyes, ugyanakkor figyelmes.
2013. jan. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nézzél ki jobban akkor tapadnak főleg ha tényleg pénzed is van.
2013. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

öltözz egy kicsit bu.zisan, legyél ápolt. és legyél flegma, kicsit bunkó. most ez kell a lányok többségének. De ha megszerezted akit szeretnél, vele szemben változtass. mostanában ez kell a lányoknak! a barátnőimből és magamból kiindulva írom ezt.

19/l

2013. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
legyél magas és jóképű !
2013. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van tetoválásod? *.*

Najó viccet féretéve valószínű túl komoly vagy.. Csak 21! Nagyon kevés ahoz, hogy ilyen komoly legyél.. Szerintem.

2013. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Írj privit és próbálok segíteni ha szeretnéd :) Meg beszélgethetünk is. L/21
2013. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Christian Death ***** válasza:
Surubben jarj szorakozni, mert otthol az udvarodba nem pottyannak le a sultgalambok. Es legyel humoros, nezz komediakat hogy tanulhass belole.. (Amerikai pite meg hasonlok)
2013. márc. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes vagy :))) nekem bejössz eddig :)
2013. márc. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!