Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti mit gondoltok az olyan fiúkról, akik látványosan szeretik mutogatni, hogy nekik milyen jó lábuk van (szuperrövid short, feszes farmer, feszes short stb. )?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Egy kicsit nőies tulajdonság.
2009. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

fúú szerintem szörnyű xD


egy fiú legyen fiú. én még az ékszereket sem tudom rajtuk elviselni, még a legkisebb gyűrűt sem...

2009. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
mindenki azt tesz amit akar. ha jó teste van a pasinak akkor tegye. a nő is megteszi ha az van. igaz vannak olyan férfiak és nők akiknek inkább egy két helyen el kéne rejteniük a hurkákat. A TÖBBSÉG ÍZLÉSESEN MEG IS TESZI sajnos viszont vannak olyanok akik nem.
2009. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
nekem nem annyira tetszik.sztem szexibb egykicsit hosszabb rövid naci ami nem feszül túlságosan.
2009. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
homárfaktor
2009. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
szuperrövid gatya psain....???? gáááááááááááááz XDXDXDXD
2009. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
azt, hogy homár.
2009. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
40%

Általában azoknak nem szokott tetszeni, ha egy srác mutogatja a lábát, akiknek csúnya a lábuk és nincs mit mutogatniuk és irigykednek. De, miért ne mutogatná egy srác a lábát, ha szép neki?! Pedig nagyon is szép és vonzó tud lenni egy szép, ápolt fiúláb. Jó magam is szép lábakkal rendelkezem és szeretem mutogatni. :)


F21

2010. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és én szeretek rövidebb shortokat és szűkebb farmerokat hordani.

Nem a lábaimat akarom mutogatni és nem is vagyok homár csak egyszerűen ilyen cuccokban érzem jól magam.

Egy bő gatyában úgy érezném magam, mintha pizsamában járkálnék az utcán.

Egyébként nem tudom hogy ez mennyire számít szuper rövidnek, nekem olyanjaim vannak, amik kb combközépig érnek.

2010. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs szép lábam, ezért nem is nagyon mutogatom. Nyáron viszont térdig érő sortot veszek, mert a francnak van kedve izzadni. Akinek nem tetszik, az ne nézzen oda. De akinek szép a lába, az nyugodtan mutogassa.
2010. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!