Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy erotikus filmet nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy erotikus filmet nem tudok megnézni, mert az jut eszembe róla hogyan csalhatott meg a szerelmem. :/Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 02:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress másik szerelmet.
2013. jan. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
nézz trash filmet.
2013. jan. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy vígjátékot inkább. Vagy beszéld meg vele (ha még nem beszéltétek meg).
2013. jan. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézz thrillert.
2013. jan. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézz inkább horrort, hátha az jut majd róla eszedbe, hogyan döglik meg a szerelmed aki megcsalt...
2013. jan. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az emberi százlábút :)
2013. jan. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor legutobb zátonyra futott az életem ilyenformán (azért nem voltunk kapcoslatban csak fogjuk rá "majdnem") akkor én is elég érzékenyen regáltam utána napokig minden érzelgös hülyeségre. Azóta sem vagyok 100% os mert néha megremeg a kezemben a leptop, vagy telefon, de eddig nagy százalékban meg tudtam állni, hogy a falhoz ne vágjam őket. :) Tedd túl magad rajta. Majd jön másik aki vagy jobb, vagy roszab... de lesz. :)
2013. jan. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 borzoska81 válasza:
enszerintem egyszer majd eljon egy ujabb lany akivel maj kepes leszel vegig nezni egy romantikus filmet addig is nezz meg egy jo komediat addig legalabb elfelejted tapasztalat es jarj nyitott szemel mert nem csak egy lanybol all a vilag azt szeresd aki teged szeret ne azt akinek nem kellesz
2013. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
erre nincs hivatalos mindenkinek bejövő gyógyír! mindenkinek saját magának kell megélni ezt is. Bár szerintem ha elvonul az ember és emlékezik a régmúltra akkor nem fogja siettetni az elkerülhetetlent hogy elfelejti szép lassan. szerintem amikor erotikus filmet nézel, ne arra gondolj hogy csalhatott meg, hanem ha van olyan lány aki tetszik vagy tetszett amíg vele voltál, arra gondolj aztán jó egészséget!!!!
2013. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!