Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk. Hogyan tetszik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk. Hogyan tetszik ha egy pasi szőrös, kicsit szőrös vagy szőrtelen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:

"Hogyan tetszik"


Fogalmazás nem az igazi,talán inkább "Mennyire tetszik"

2013. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Mégis mi köze van ennek a melegekhez?


Szerinted létezik ilyen, hogy meleg ízlés, plusz minden melegnek egyforma az ízlése?


Köztük is annyira sokféle ember van, mint a heterók között, azaz a kérdésednek egyszerűen nincs értelme.

2013. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. vok,bocs én olvastam félre :)


Amúgy úgy tetszik ha nem szőrős,és ha nem pasi :)

2013. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Én nem szeretem ha egy pasi szőrös, max ha valami olasz macso akkor lehet egy kicsit borostas, de alapvetoen a csupasz fiukat szeretem.


18/F meleg

2013. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Kinek a pap, kinek a papné...
2013. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Arc: szőrtelen

Mellkas: lehetőleg szőrtelen, de ez már inkább másodlagos szempont

Szemérem: szőrtelen

Végtagok: nekem mindegy

2013. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

én a szőrtelenpasikat kedvelem,

mert én szőrős vagyok.

2013. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bresalio Nagy ***** válasza:
91%

Én nemrégiben még úgy voltam ezzel, h szinte identitást csináltam magamnak abból, h nekem arcszőrzetes pasi ugyan nem jöhet be... A testszőrzettel (pl. mellkas) még el is voltam, bár ebből a szempontból is preferáltam a szőrtelen pasikat. De arcszőrzetes kizárt - gondoltam még nem is olyan rég is.

És erre most meg pont egy olyan pasi jön be, akinek arcszőrzete van... xDDD Szóval ilyen ez... Sztem nem érdemes ebből elvet csinálni. Mert ez úgyis változik (meg nem is ez az elsődleges szempont egy pasiban); és ha identitást csinálsz belőle, csak azt éred el vele, h ha véletlenül eltérést tapasztalsz ettől (ami megesik, mint velem is), akkor nem fogod tudni ezt hova tenni lelkileg (ahelyett, h tök természetesen tudnád ezt kezelni magadban, h minden pasi más is, aki bejön) (- vagyis csak fölösleges problémát csinálsz magadnak a jövőre nézve ezzel xD).

aranyos kis 18/F

2013. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlueCat1992 ***** válasza:
6%
a fiúknak semmiféle fiú ne tetszedjen!SEHOGY.
2014. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!