Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Én egy 27 éves fiú vagyok! Olyanok válaszát várom akik legalább nagy korúak! Köszönöm! Egy szakítás után egy lány sokkal könnyebben túl tesz a régi kapcsolaton mint egy fiú. Azért gondolom így mert, a lányt lelkileg megviseli, viszont a sok kan megtudja hogy facér és már is mind fel akarja vidítani. A lány meg arra törekszik hogy túl tegye magát ezért azt gondolja hogy egye fene nem csúnya, rendes is, mért ne. És láss csodát már is jobb! Viszont a fiú,(aki én vagyok) nagyon szereti a lányt, de érthető hogy ha nőt akar hogy felejteni tudjon csajozni kell! De mivel nincs kedve mert mindig a volt kapcsolata van az eszében, nem szól egy nőhöz sem. Ezért gondolom hogy a lányoknak sokkal könnyebb! Ebben van valami nem?

#jobb #a lányoknak
2013. jan. 20. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség.
2013. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ennek semmi értelme... ha tényleg szerett őt is nagyon fogja bántani az egész, de nem mutatja hogy mennyire fáj a szakítás és amúgy nagyon jót tud tenni az említett vigasztalás, de csak kis időre 18L
2013. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kendrazoltan ***** válasza:
Ez sajnos ettől összetettebb dolog...az én tapasztalatom az (van némi...), hogy az olyan szakítás után, ami mindkét felet megviseli, a nő sír egy darabig (jellemzően néhány napig), majd látszólag továbblép. A hangsúly a látszólag-on van, mivel ezek a fájdalmak mind mennek egy kis cetlire és bekerülnek a farzsebbe, amivel csak az a baj, hogy egy idő után megtelik, amikor is minden kiömlik egyszerre...mi jóval tovább kesergünk a fájdalmainkon, közben elmerengünk az élet nagy dolgain és azon, hogy azokban mind együtt lehetett volna részünk az érintett nővel, továbbá hogy minden tervünk, amit köré építettünk, egy pillanat alatt összeomlott. Ez ilyen, papuskám...ilyen a férfi és a női természet...és mielőtt lehordanának engem itt a nők: kivételek mindig vannak, de a fent leírtakat már nagyon sokszor tapasztaltam, mely tapasztalatok csak megerősítésre kerültek szóban is, NŐK által... (nem 16 éves lánykákról beszélünk)...
2013. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kendrazoltan ***** válasza:
27F
2013. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kendrazoltan


Akkor mégis csak könnyebb egy nőnek. Hmm...

2013. jan. 20. 14:48
 6/7 kendrazoltan ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy könnyebb...nem álltam még azon az oldalon...a látszat alapján talán igen, de ott sokkal több is van a háttérben, mint azt mutatják...ez a "nincs semmi bajom és ezt neki is megmutatom" felfogás, ami sajnos sok nőben ott lapul. Viszont nem lennék a helyükben, amikor megtelik az a bizonyos farzseb... :)
2013. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok sebből vérzik az elméleted. Eleve ott botlok az elsőbe, hogy "a kanok mind felvidítást kísérelnek". Ahhoz, hogy őszintén a lány kedélyállapotára próbáljanak meg hatni, szorosabb viszonyt kell ápolniuk vele, amiből azért nem akad az ember húsz ujjára egy-egy. Ebből a maréknyi rétegből egy hányad baráti felhanggal indul, egy másik (legfeljebb 2-3 főből állhat, annál többen nem nagyon szoktak egyszerre szerelmesek lenni valakibe) inkább elhessegeti a gondolatot, nehogy tahónak tűnjön, az esetleges kivételt meg maga a csaj fogja elküldeni a francba, mert előbb túl szeretné tenni magát a történteken (vagy ha mégis beadná a derekát, az leginkább csak a vidám álcáról szólna). Más tészta, mikor a párzási ösztön kapja el a férfiúkat, olyan esetben nem valószínű, hogy egy pátyolgatást igénylő csajra esne a választásuk, tekintve, hogy a lehető leghamarabb és minél zökkenőmentesebben akarnak túlesni a dolgon.

Amúgy meg nézőpont kérdése. Ha a te elképzelésed csoda folytán rajtam érvényesülne, én tuti kikészülnék, amiért nem hagynak nekem nyugtot a népek, s máris nehezebb a dolgom, mint egy - szerinted - zargatástól mentes pasinak.

2013. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!