Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Taszít és vonz egyszerre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszít és vonz egyszerre?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 2 hete ismertem meg. Közös a baráti körünk és mivel pont mellettem ült elkezdtünk beszélgetni,de kb csak 20perc volt,mivel a buszomat el akartam érni. Elméletileg ma este megint találkozunk így a nagy társasággal és ő is ott lesz,de már 2 napja ott tartok,hogy nem akarom látni. Fogalmam sincs,hogy miért hisz nem is ismerem,de akkora ellenállás van bennem. Viszont vonz,mivel elég sokat gondolok arra,hogy mi lenne ha...? Végig azt mondogatom magamban,hogy nem akarom látni. Bejön,mert jól néz ki,de egyszerűen taszít valami. Vagy csak izgulok,hogy mi lesz?
2013. jan. 20. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az agyad ezzel a gondolattal nyugtatja le a benned rejlő érdeklődést iránta. Menny el :D
2013. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok. olyan idegesítő érzés. tetszik, de valami mégsem stimmel, szóval ilyen "taszító" érzés. de szerintem nekem azért, mert be vagyok rezelve.:P
2013. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is nagyon be vagyok rezelve :s de úgy döntöttem,hogy elmegyek...:D
2013. jan. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!