Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy minden újra olyan legyen, mint régen? /Nagyon hosszú/

Figyelt kérdés

3 éve beiratkoztam egy OKJ-s tanfolyamra,ahol jóba lettem az egyik csoporttársammal. Jófej volt,jól elvoltunk.Hamarosan kiderült,hogy szerelmes lett belém,de nekem akkor párom volt,akivel hamarosan szakítottam,de ennek ellenére nem jöttem össze a csoporttársammal,és mondtam is neki,hogy inkább kicsit élni szeretnék,nem vágyom kapcsolatra.Ő annyira szeretett,hogy elfogadta és továbbra is lelki társak voltunk és egyben jóbarátok.

Aztán jött egy fordulat.Teljesen kifordultam önmagamból.Jöttek a vizsgák,és a stressz.És rajta vezettem le a feszültséget. Bánatában összejött egy lánnyal és én mint nő,mint barát szinte megszűntem létezni a számára. Köszönésre sem méltatott.

Véget ért a tanfolyam és mindenki ment a maga útjára.Pár hónapra rá megtudtam,hogy véget ért a kapcsolata a lánnyal.Ezért felkerestem újra,hogy barátkozhassunk.Persze benne volt és még mindig nem voltam közömbös számára. De elkövettem egy újabb hibát.

Ő egy komplexusokkal küszködő srác volt,akinek alig volt párja az évek során és az önbizalomhiányát sok beszéddel és magabiztos fellépéssel próbálta palástolni. Senki nem tudta,milyen is ő igazából,csak én. De egy alkalommal kicsit határozottabban erélyesebben és megkockáztatom,hogy bunkóbban próbáltam felnyitni a szemét,hogy vegyen vissza önmagából,mert sok ember számára visszataszító ez a viselkedés. Szó szót követett és már csak sértegettük egymást és újfent megszakadt a kapcsolat. Neki az fájt a legjobban,hogy nem lettünk soha egy pár,holott ugyanarra vágytunk mindketten.

Aztán ezután a vita után pár hónappal ismét írtam neki levelet,és megpróbáltam bocsánatot kérni és beláttam,hibáztam. Azt kaptam válaszul,hogy egyszerűen nem érdeklem már,és hagyjam békén,keressek más lelki szemetest magamnak,és ne hívogassam,mert boldog párkapcsolatban él!

Azóta eltelt lassan másfél év. Félévente kb facebookon küldtem neki üzenetet,bejelöltem,de soha nem jött válasz,nem jelölt vissza.

Sok dolgon átmentem ezen idő alatt és sok dolgot átértékeltem.Forrófejű voltam akkor rég,és ezerszer megbántam,amit írtam,tettem akkoriban.

Ma újra írtam neki egy terjedelmesebb levelet,hisz hiányzik,mint barát,hiányzik,mint férfi és csak egy szavába kerülne és mellette lennék,mint a párja!

Félek,erre a levélre sem jön válasz. Remélem boldog és egyszer talán szóba áll velem újra.

De most nagyon rosszul érzem magam,mert akkor régen elszúrtam és a mai eszemmel mindent másképp csinálnék!

Mit tehetnék szerintetek,hogy meg tudjuk beszélni a sérelmeinket kultúrált emberek módjára? Hogy vegyem rá,hogy legalább visszaírjon? Hogy találkozhatnék vele?

Tudom,hibáztam,meg is büntetett az élet miatta ezerszer,de most mindent jóvá szeretnék tenni!

Segítsetek tanácsokkal,hogy mit kéne tennem!

És kérlek titeket,ne a rosszindulat beszéljen belőletek!

24N


2013. jan. 21. 01:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ha boldogan él valakivel aki elsőre megbecsülte, akkor miért nem fogadod ezt el?


Lehet érzelmileg önző vagy? Nem tudom, csak kérdezem.

2013. jan. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel mást?1.5 év alatt is megtehetted volna:)

Szerintem lépj túl,zárd le ezt a kapcsolatott,ahogy ő is megtette.

2013. jan. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ja igen,nemrég tudtam meg,hogy vége lett a kapcsolatának,ezt nem írtam le! És nekem is most lett vége egy kapcsolatomnak! Ezért szeretnék vele újra beszélni!
2013. jan. 21. 01:51
 4/26 anonim ***** válasza:

1,5 év alatt bőven túllehet rajtad.


Tartja a mondás, addig üsd a vasat amíg forró!


Ez a hajó elúszott.


De amúgy hogy számodra kedvező kimenetelt adjak:

írd meg neki őszintén az érzéseidet. Írd le, hogy szereted, hogy mindig is szereted, csak hülye voltál és nem mutattad ki.

Tudom, ezzel te kezdeményeztél, tudom várod a sült galambot... csak azt tessék észrevenni, hogy a galamb nem repül a szánkba, az a nő aki lusta tenni a boldogságért, az nem érdemli meg, hogy boldog legyen.

Oké, hogy a fiú mondja ki, hogy akar téged, de az a hajó elúszott. Most a te döntésed, hogy mindenáron a hajó után mész-e.

2013. jan. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én se futnék olyan szekér után, ami nem vesz fel. A férfiaknak az a vonzó egy nőben, ha harcolniuk kell érte. Ha "felkínálkozol" neki, újra és újra írsz neki, keresed, akkor esélyed sem lesz arra, hogy ő keressen, ő "vadászhasson" rád. Szerintem hagyd, ez a hajó már elment - ahogy írták előttem is.
2013. jan. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Csak ő nem az a Casanova típus. Tényleg,annyi törődést nem kaptam senkitől,mint tőle,holott senkije sem voltam.

Most döbbentem rá,hogy milyen bunkó voltam vele,és ha már nem is akarna tőlem semmit,szeretném,ha arra adna esélyt,hogy bocsánatot kérjek! Ez volt az utolsó levelem,amit most írtam,mert ennél jobban megalázkodni nem tudok és nem is akarok.Megjegyzem,soha senki után nem futottam,de ő teljesen más!

2013. jan. 21. 02:04
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű akkor. Tegyél fel facebookra egy képet miszerint új kapcsolatod van. Kérj meg valakit aki partner lesz benne. Idegesíteni fogja, hogy elszúrta a dolgot és nem írt vissza. Ha pedig nem "ugrik" a dologra, nem zavarja, akkor nincs értelme erőltetni.
2013. jan. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi előttem lévő, de ez max. általános és gimi első osztályánál válik be. :S


Azért itt huszon évesekről beszélünk és nem tinikről!


Ide kevés lesz ez a taktika. Inkább növeli a szakadékot.

Főleg, hogy másfél év alatt lett kapcsolata a kérdezőnek és arra sem ugrott. Szerinted akkor nem zavarta, akkor most igen? A lelkébe gázoltak. Ő nem úgy műkszik mint kamasz srác.

2013. jan. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem ismerősöm facen így nem láthatja a képeimet,és ennél azért érettebben gondolkodom!
2013. jan. 21. 02:12
 10/26 anonim ***** válasza:

Félévente írsz neki meg bejelölöd a Facebook-on, és ma írtál neki egy hosszabb levelet - ez szerintem "futás a szekér után"... :) mégha te nem is érzed úgy. Mindezt úgy, hogy reakció nincs, vissza sem jelöl.. és még mindig keresed a módját a bocsánatkérésnek. Jól írtad, ennél jobban ne alázkodj meg, ez már túl megalázó, hogy még válaszra sem méltat.


Amúgy meg az előttem szóló jó tippet írt :)

2013. jan. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!