Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hímvesszőn a makk ugyebár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hímvesszőn a makk ugyebár puha.!? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Ha a hímvessző merev, ugyebár akkor kemény. De a makk viszont puha, csak kicsit keményedik meg. A nők behatoláskor érzik a makkot? Nyújt nekik élvezetet? Mivel nem kemény.
2013. jan. 21. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdező mennyi idős vagy?

A válaszodat írom amúgy.. :)

2013. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Volt már nemi kapcsolatom.
2013. jan. 21. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


A makk merevedéskor is ugyanolyan kemény.

2013. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látom, vannak még humoros válaszolók...:)
2013. jan. 21. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem érzik a makkot, bár ezzel nem nayon értek egyet hogy csak kicsit keményedik meg.. mert eléggé be tud :)

Nos.. feltételezem fiú vagy; és igen, nyújt nekik élvezetet, nem keveset, de ehhez kell az is, h nedves legyen a lány.

Persze általában a makk merevedéskor nagyobb lesz, így jobban is érzik szerintem.

19/f

2013. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor lehet csak nekem ilyen hogy puhácskább a makkom merev állapotban.
2013. jan. 21. 16:00
 7/7 anonim válasza:

Nem, nekem is ilyen... Es nagyon idegesito, de nem tudom mit lehetne ez ellen tenni....

Egyaltalan melyik orvos foglalkozik ezzel?

2016. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!