Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha valami szexualitással kapcsolatos dolgot kérdezek (lány vagyok), mindig kapok egy csomó privát levelet?

Figyelt kérdés

Miért mozdulnak rá az ilyesmire itt a pasik/fiúk? Miért jó ez nekik? Vagy azt hiszik, hogy így tudnak ismerkedni, vagy erre indulnak be, vagy mégis miért? :D

Kérlek, magyarázzátok már meg.


2013. jan. 21. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik lesz valami akció.
2013. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak olvasd el, amit a zárójelbe írtál :)
2013. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Jajj vajon miért, drágám.... Igen azt hiszik. Vagy ha nem is tudnak ismerkedni, talán elkapnak egy két perverz mondatot, aztán azon élvezkednek. Ennyi.
2013. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mit és hogyan kérdezel, ha mindig kapsz és sokat, akkor ne csak a pasikban keresd a hibát
2013. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért van, mert sok a lúzer itt, aki erre gerjed, hogy ha egy lány kiír ilyen dolgokat. Abban reménykednek, hogy te majd egyből leakarsz velük feküdni....
2013. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is kapok. Lassan már azt hiszem, hogy lánynak lenni valami hihetetlen kiváltság, ami sokak számára vonzó. :D neked is mindig ír asd123321dsa? :D
2013. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én még a válaszaimra is kapok. Vicc, hogy sokszor ugyanattól, teljesen függetlenül a válasz jellegétől...


Egyébként gondolom azt hiszik, hogyha én pl kiírom, hogy szeretek szexelni, szenvedélyesen sokat, perverz is vagyok, és egyébként tök szép, meg minden, akkor ha rámír egy tök ismeretlen egy levelet, akkor csak azért, mert írt, majd dugok is vele.

Mintha az, hogy valaki szereti a szexet, meg a perverz dolgokat egyértelművé tenné, hogy akkor már mindenkivel le akar feküdni...


(azt sem tartom kizártnak, hogy ezután is kapok egy-két levelet... -.- )

2013. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tök jogos. Én is egyszer kiírtam egy kérdést nőként ( :D), elkeseredve, és 15-20 levél simán jött.

Volt aki egyből képet is küldött, de megnyitni nem mertem, nehogy egy csupasz fallosz figyeljen be.


Kérdésre válaszolva én akkor szoktam privátot küldeni, ha úgy gondolom, hogy privátban jobban meg tudnánk beszélni, azért hogy ismerkedjek- sosem cél.

2013. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Küldtem egy privát üzenetet amiben elmagyarázom a dolgot!

(:

2013. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem sok kérdést tettem fel itt eddig, de egy sem maradt levél nélkül.

De nem értem, komolyan azt hiszik, hogy itt ráírnak egy tök idegenre, mert kiírja, hogy 21/L, és lehet is abból valami?

Eleve ez egy anonim oldal, semmi információ nincs senkiről. Az is lehet, hogy egy 50-es szőrös pocakos pasi vagyok :D. Na jó, nem, de akkor is, tényleg látni valami reményt is arra, hogy lesz belőle valami?

Vagy azt a választ várják, hogy ó, igen, bébi nagoyn ki vagyok éhezve, gyere azonnal, akárki is vagy, Budapest, 18. kerület, Puncipöcögtető utca 69-es lakás? :D

2013. jan. 21. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!