Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ötleteket? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ötleteket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Barátnőimmel nyáron megyünk a nyaralójukba. Oda viszünk egy ilyen 'társas' szerűt. Ahhoz írok kártyákra feladatokat. Tudtpk valami jót? Elvetemült, vicces feladatokra gondoltam, és lehetnek perverzek is, mert nem leszünk józanok, és nyitottak vagyunk, de olyat ne mondjatok hogy ujjazzuk meg egymást, mert azt azért már nem vállalja be senki.

2013. jan. 22. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
most tél van :(
2013. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyár még messze van
2013. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja, addigra még az ujjazást is bevállaljátok, csak hanyagoljátok a szexet és a maszturbációt.
2013. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úúú hol van az még...lehet addig eljön a jégkorszak és nem mentek sehová
2013. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de már most elkezdek ötleteket gyűjteni, hogy ne az utolsó pillanatba kelljen... Ettől függetlenül ötlet?
2013. jan. 22. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Senki nem húzhatja le maga után a WC-t egy hétig. Elég izgi?
2013. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én írnék szolidabb dolgokat és keményebbeket egyaránt. legfeljebb a keményeket ne tedd bele csak ha már látod, hogy a hangulat olyan szinten van, hogy a buli elbírná. Az ujjazást mondjuk kihagynám, de az olyat, hogy tegye rá a kezét, adjon puszit rá leírhatod.
2013. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy ujjazást ne, mert ilyen dolgokba nem mindenki lenne a lányok közül benne..
2013. jan. 22. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!