Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettetek bele már valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek bele már valakibe a neten keresztül? Lehet szerelmesnek lenni, csak levelezéstől, vagy chateléstől?

Figyelt kérdés
Létezik virtuális szerelem? S,ha igen,lehet-e ez tartós kapcsolat?

2013. jan. 22. 17:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
lehet.
2013. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#10/ Szóval kémia..nos,ha mondjuk erotikus üzeneteket váltanak,amitől beindul a fantázia,akkor sem alakulhat ki?


Egyébként sztem a virtuális kapcsolatok nem a személynek szólnak.Valahol mindenki egy szerepet játszik.Főleg,ha nem kell vállalnia a valós személyét,arcát stb..

2013. jan. 22. 18:20
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

Igen, hosszú levelezés után. Ráadásul amikor tényleg találkoztunk, kiderült, hogy egyáltalán nem vonzó külsőre, de semmit nem számított, szerelmes voltam. Lelkileg viszont nagyon vonzó volt és mivel nálam a szerelem nem főként kémia, hanem főként érzelem, így szexuálisan is vonzódtam hozzá annak ellenére, hogy először cseppet sem tetszett. Egy idő után már külsőleg is szépnek láttam.


Viszont érdekes, hogy első látásra még soha nem estem bele senkibe és még vonzalmat sem éreztem a külseje alapján. Lehet, fordítva működök. :)

2013. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%

Ebből is látszik,hogy a szerelem nem csupán egyszerű kémia.

Nem vagyok már éretlen tini,pontosan tudom mikor vagyok szerelmes és mikor érzem csak úgy mintha az lennék.

És nekem sikerült neten keresztül szerelembe esnem.

5-ös voltam.

2013. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
Így ismertem meg a barátomat. Egy éve vagyok vele a 200km ellenére is. (:
2013. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
talán létezhet, de én pl. eleve bele se kezdenék, ha tudom hogy nem tudna normális kapcsolattá alakulni hamar. Épp ezért mindig a lehető leghamarabb személyes találkozót akartam összehozni, hisz ott dől el minden
2013. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Neten keresztül már kedveltem meg embereket, annyira, hogy a barátaimnak tudtam/tudom őket nevezni. Azt nem tudom, szerelem alakulhat-e ki, nem tartom kizártnak.
2013. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
én szerelmes lettem egy srácba chat-elés alatt. És ő is. Minden nap írunk egymásnak, együtt fekszünk együtt kelünk. Még amikor a buszon ülök, akkor is nyomjuk telóról. Minden átjön, a stílusa, az intelligenciája. Küldött fotókat, videókat magáról, tehát látom hogy néz ki. Biztos vagyok benne, hogy ki lehet ismerni a másikat hosszas beszélgetés alatt, és kialakulhat szerelem. Persze itt is a személyes találkozásra kell törekedni.
2013. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy csaj akit neten ismertem meg, elkezdtünk beszélgetni,meghallgattam amikor valami nyomta a szívét, sőt még meg is bízott bennem. Viszont a gond csak az volt, hogy a szerelem egy oldalú volt. Nem szeretett viszont. Tehát egyértelműen igen és igen!
2013. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes kérdés... szerintem mindenképpen kicsit hamis dolog, hiszen nem látod a másikat, nem kerülsz bele a zónába, amelyben kisugározza a személyiségét, nem érintheted meg, nem láthatod az apró kis dolgokat, amiket csak személyesen vehetsz észre... és mivel ezt nem tapasztalhatod meg, hát elképzeled. Elképzeled, és hogy máshogy képzelnéd el, mint ahogy az számodra a legideálisabb. Részben egy személybe szeretsz bele, akinek a személyisége (amiből nyilván csak a legjobbat mutatja feléd) átjön az üzenetein keresztül és részben a saját ideáloddal ruházod fel, amitől ez az érzés olyan intenzív lesz, amennyire talán még élőben sem lehet. veszélyes dolog? Talán... fergeteges érzés? Az biztos... tudom, mert most én is ezt érzem egy lengyel lánnyal...


29/f

2014. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!