Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha egy lány úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy lány úgy pillant az emberre, mintha pl. Istent látta volna meg? Ez a kérdés ősszetett, légyszives olvasd el a leírást is! Köszönöm.

Figyelt kérdés

Ültem a buszon, felszállt egy csaj, olyan 14 lehetett, s mikor meglátott, mintha egy másik világba lépett volna át, olyan arckifejezése volt, aztán nem nézett vissza többé. Amikor meg én szálltam fel, az ott lévő nőstények szépen szemügyre vettek.

Valamint többször is megesett, hogy ilyen 13, 14 éves, hülye kiscsajok nyomultak faszbukon, de nem tetszettek. Én 19 éves vagyok és nincs csajom. Miért nem tudnak mondjuk 16-17-18 évesek írkálni, de olyanok akik jól néznek ki és van agyuk is?


Amúgy sokszor előfordul az ilyen. Mással is? Most vagy legendásan jópasi vagyok, vagy elképesztően ocsmány, ugye?



2013. jan. 22. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen valamelyik biztos, és mellé hatalmas egoista is nagy elvárásokkal.
2013. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egoista.
2013. jan. 22. 22:59
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak egyetlen logikus magyarázat elfogadható:

Te vagy Isten.

2013. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De most olyan nagy elvárás az, hogy ne legyen hülye a csaj?
2013. jan. 22. 23:00
 5/21 anonim ***** válasza:

Most panaszkodsz vagy dicsekszel? :)

Miért hülye valaki, ha megnéz?

2013. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem hülye ha megnéz. De mikor dumáltunk faszbukon, fény derült rá, hogy teljesen sötét szegény. Én szeretem, ha valakit nem egyedül az xfucktor érdekel, hanem valami értelmes is.
2013. jan. 22. 23:05
 7/21 anonim ***** válasza:
A nagy elvárásoknál nem az agyra gondoltam, hanem inkább a "jól néz ki" kategóriára, mivel inkább azzal szokott lenni a probléma hiszen azt keresed először, és ha megfelelt a rostán akkor nézed az agyát...pedig ha fordítva keresnéd talán több szerencsével is járnál...
2013. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
De önelégült..... az vagy. Egyrészt mi az, hogy mintha Istent láttak volna? Ez bizony nagyképűségre utal. Szerintem ocsmány vagy, de ha nem vagy egoista akkor egyetértesz ezzel. Ocsmány vagy!
2013. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A buszos lányról nem derült ki, hogy hülye vagy sem. Jó, fiatal még, persze, az más kérdés. Nem tudok mit mondani, keresgélj a korosztályodban. Csak akad olyan, akinek tetszel, de nem az X faktor a kedvenc témája.
2013. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Vagy a buszos lánnyal beszéltél később? Akkor az első mondatért bocs, azt hittem, csak egy ismeretlen csaj volt.
2013. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!