Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik-e olyan, hogy valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik-e olyan, hogy valakinek soha nem jon meg a menstruacioja? Mestersegesen meg lehet-e oldani, hogy ne is legyen?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, az a bizonyos dolog meg mindig nem indult be. Bevallom oszinten nem is akarom, a hatam kozepere kivanom az egeszet. (veres, undorito, fajdalmas, gyerek se kell) Tehat en csak azt szeretnem megtudni minek kovetkezteben nincs, betegseg-e az oka vagy egyebmas. Szoval az okot szeretnem megtudni es esetleg valamilyen modszert, hogy soha ne is jojjon meg. (a mell kerdese sem gond - ha szukseges ott a mutet)
2013. jan. 22. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van, csak én 18 vagyok. Egyfolytába járkálok orvoshoz vele, mert súlyos következményei lehetnek:csontritkulás például. Állítólag olyanok a csontjaim mint egy 50-60 éves nénikének.

El kell menni kivizsgálásra: vérvétel, pajzsmirigy... És 3 havonta legalább meg kell hozni gyógyszerrel, hogy ne legyen bajod.

Aztán ha a kivizsgáláson kiderül, hogy nincs semmi bajod, akkor fogamzásgátlót kell szedni, és elvileg beáll.

2013. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem egészséges, az biztos! A menstruáció tényleg kellemetlen, de ha nincs, az talán még rosszabb. Én is szívesen kihagynám (nem akarok gyereket én sem), de sajnos ez van, szükséges rossz. Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nem fáj, és a vérzés ideje is rövidebb, a vér mennyisége is kevesebb. Szerintem menj el dokihoz.
2013. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem fogok menni, de azert koszonom a tanacsot. Sot...orulok, hogy nem kell szenvednem vele minden honapban. Szoval yepee it's great. Valaki nem tud valamilyen modszert, hogy sohase jojjon meg? En kihagynam ezt, ha lehet, nem fogok szenvedni minden honapban egy vertocsaert, nekem ez nem passzol.
2013. jan. 22. 23:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább kerülsz tolószékbe 25 évesen?? Nem vicceltem, hogy súlyos következményei lehetnek. Elhiheted, hogy nekem se hiányzik, hogy minden hónapba szenvedjek vele, de azért azt nem akarom, hogy az egészségem menjen arra, hogy most kényelmeskedek.
2013. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Sürgősen menj el egy orvoshoz, mert nagyon komoly betegség is állhat a háttérben.

De nagyon nem normális dolog, hogy nem akarod, hogy megjöjjön. De van egy biztos dolog, hogy soha ne jöjjön meg, sterilizáltasd magad, elkötik a petevezetékedet és soha nem lehet gyereked.

Ha pedig fogamzásgátlót szed valaki, akkor nem menstruál,mivel nincsen peteérése, állmenstruációja van. A fogamzásgátló működési elve egy "állterhesség" kialakítása, ami nagyon egészségtelen.

2013. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindenkinek fájdalmas a menstruáció, azt azért le kell szögezni. A másik pedig, hogy akarsz-e gyereket, vagy sem, azt szerintem nem 17 évesen fogod eldönteni. Fordulj mihamarabb orvoshoz, és ő még jobban el fogja magyarázni, miről is van szó!
2013. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Létezik, hogy nem jön meg, de nagyon veszélyes. Utalhat pcosra is például, ami meg a petefészekrák melegágya. Amikor azt írják itt neked, hogy komoly kockázattal jár, azt tényleg vedd komolyan. Benne van akár az is a pakliban, hogy összeszedsz egy ilyen rákot és húszéves korod előtt meghalsz. Az aztán sokkal jobb!


Ha egy éven belül nem jön meg, akkor ne legyél bolond, menj el orvoshoz!

2013. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt akartam megtudni, hogy milyen kovetkezmennyel is jar ez. Koszonom a valaszokat, azthiszem meggondolom, a valaszaitok alapjan komoly gondban vagyok. Akkor jon a sterilizalas...
2013. jan. 23. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Te nem vagy százas :D
2013. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.
2013. jan. 30. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!