Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz vagy komplexusos srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagy komplexusos srácok! Ti ezeket ilyenkor elhiszitek?

Figyelt kérdés

Mikor egy srác feltesz egy kérdést mondjuk arról, h a nőket érdekli e a pénz és akkor az a válaszok nagytöbbsége az, h "ahh, dehogy, én külön nézem, h munkanélküli legyen"

vagy farokméretnél h "dehogy számít, az a jó, ha minél kisebb" meg a többi vetítést?

Mert szerintem kész vicc.

Van aki ezeket elhiszi?

Biztos értitek mire gondolok:D



2013. jan. 23. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem. Azért Te is baromira kisarkítottad ám. Azt senki nem mondta, hogy legyen munkanélküli, sőt azt sem, hogy legyen minél kisebb...
2013. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ki és hol mond ilyeneket?

Aki azt mondja, hogy: "nem érdekel a pénz" nem egyenlő azzal, hogy "legyen munkanélküli".

A "nem számít a méret" se annyit tesz, hogy "minél kisebbre hajtok".


Elhiggyem ezt a kérdést egyáltalán vagy ne?

2013. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy kérdésnél sem olvastam ilyeneket.
2013. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván kicsit túloz a kérdező, de aki nem túl naiv, az remélhetőleg nem hiszi el, h nem számít a pénz, a méret, a külső, stb.
2013. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez baromság.

Engem annyiból érdekel egy pasi pénze, hogy tudja eltartani saját magát. Én nem fogok senkit etetni meg lakhatást biztosítani neki. De én sem várom el ezt senkitől.

A farokméret: ha vannak érzelmek, akkor elfogadom, ha nem olyan nagy, de van egy minimum, ami alá biztosan nem megyek. (16 cm)

2013. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: és ha életed szerelmével eljuttok az ágyig, levetkőzik, és meglátod h csak 15,5 cm neki, akkor kidobod?
2013. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el ezeket a marhaságokat, hogy nem számít a pénz, vagy a méret. Főleg saját tapasztalataimból indulok ki, és eddig még egy olyan lánnyal sem találkoztam, akit ne érdekelte volna, hogy nézek ki például.
2013. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!