Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a szeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a szeretett ember tudtára hogy szeretem?

Figyelt kérdés
pl:mozdulatokat mondjatok vayg vmi olyat amivel megtudja vayg még bókokat :)

2013. jan. 24. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
szemezés ----> randirahívás
2013. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szoktam vele szemezni a szemezés az amikor sokáig egy más szemébe nézünk többször elnéz és megint?
2013. jan. 24. 15:13
 3/10 anonim ***** válasza:
pl mondd el neki.
2013. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kösz de elmondani nem merem
2013. jan. 24. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért olyan nehéz nyíltan odaállítani valaki elé akit szeretünk és bevallani, hogy szeretjük?

Minek ez a nagy hűhó?

2013. jan. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát.... ha tudnád ki az
2013. jan. 25. 07:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Nehogy bevalld neki! Azzal semmire nem mész! Mit gondolsz, ha bevallod a nyakadra fog borulni, és sírni fog az örömtől? Inkább nagy ívben el fog akkor kerülni. Flörtölj vele, szemezgess, légy kedves vele ilyesmi. Ha hosszan nézed (5-6 mp), az nagyon egyértelmű szerintem. És ha nem néz félre, hanem tartja a szemkontaktust, akkor nyert ügyed van!!
2013. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is hosszan szoktam tartani a szemkontaktust, de a csodába is nem mindig megy. Szokott menni akár 8 mp-ig is néha ha úgy alakul. NÉha viszont nem birom sokáig.

Miért nem lehet lépni egy férfinak? ajjjjmááááááááááááá

2013. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne mondd neki, hogy szereted, azt se elmenne-e veled randira. Egyszerűen csak mondd neki, hogy tudom is én! mondjuk szombaton este 7 körül mennél moziba, nincs-e kedve veled menni / vagy pizzázni, sütizni. Mondd arra gondoltál, jó társaság lenne. Pozitívan és lazán állj hozzá.

Amúgy ha mp-ig szemez (még ha le is süti néha a szemét, de sokszor veszi fel a szemkontaktust) nagy %-ban van esélyed, hogy igen-t mondd.


Próbáld meg!

2013. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És, ha tudnám ki az, akkor az mit változtatna szerinted a véleményemen?

Ha valaki érez valaki iránt valamit, akkor azt előbb-utóbb ki kell nyögni. Néma gyereknek anyja sem érti szavát.

2013. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!