Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Számotokra izgató, ha egy szép lány hastáncol? És mi a véleményetek magáról a hastáncról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Izgató és jó.
2013. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy! A hastáncnak erotikus üzenete van, naná, hogy tetszik!
2013. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik. :)
2013. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Nálam a kinem szarja le kategoria. Ettől nem lesz jobb,hogy rázza a belét. Inkább egy konditerembe járó fittneses cica, jó kemény fenékkel. De persze nem kizáró ok,ha ezzel a franccal foglalkozik.
2013. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Gagyi külsőség.
2013. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Engem kifejezetten visszataszít. Amikor magukra aggatják azokat a csörgő cuccokat, az nagyon nem tetszik. Nem tudom, hogy honnan származik a hastánc, de olyan indiai feelingje van számomra, amit nem bírok.


26F

2013. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Ha szép, megfelelően vékony lány csinálja, akkor igen. De a legtöbb hastáncos kövér, mivel így akarják megélni a nőiességüket, nem nézve szembe azzal, inkább le kéne fogyni, és az visszataszító.


De a kérdésed az előbbire vonatkozott, ez világos.

2013. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Hatalmas nagy baromságot mondtál, kedves utolsó. A hastánc a telt nők tánca. Nagy cici, has és fenék, amit tudnak rázni. Egy vékony lány mit ráz? A csontjait?
2013. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, a telten nőies, nem túl kövéren formás nőknek áll jól igazán. Sok függ attól, hogy mennyire gyakorlott, mennyire ügyes. Láttam vékony lányt is szépen táncolni, de volt olyan vékony lány is, akinek a hastáncán elnevettem magam, pedig nem akartam. Kicsit viccesnek hatott az ugrálásával. Viszont vannak nagyon szép, erotikus táncok, mindig kifejezetten kellemes élmény, 10-ből 9-szer izgató is. :)
2013. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!